Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Canlı yayında şoke eden talep: “Çocuğum kimden bilmiyorum. Sevgilimin eşi….”
Canlı yayında şoke eden talep: “Çocuğum kimden bilmiyorum. Sevgilimin eşi….”
Ekranlardaki ahlaki çöküş hız kesmeden devam ediyor. Gündüz kuşağında yayınlanan 'Hayatta Her Şey Var' adlı programda bir kadın sekiz yıldır aşk yaşadığı evli adamın eşine hakaret etti ve akıl almaz bir talepte bulundu
Yaşam 21 Aralık 2017 - 16:49

Sık sık canlı yayında ağırladıkları ismi saklı izleyicilerin skandallarıyla gündemden düşmeyen ‘Hayatta Her Şey Var’ adlı programda yeni bir rezalet daha yaşandı. Canlı yayınına bağlanan bir kadın, “Çocuğumun kimden olduğunu bilmiyorum. Sevgilimin eşi aradan çekilsin” diyerek stüdyodakileri şoke etti.

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Hayatta Her Şey Var’ programında yine şoke eden anlar yaşandı. Kendisini ilişki uzmanı olarak tanımlayan Selin Karacehhennem’e soru sormak isteyen kadının sözleri sunucu Nur Viral’i de kızdırdı.

“SEVGİLİMİN EŞİ ARADAN ÇEKİLSİN”

İsmini vermek istemeyen kadın, bir tane çocuğu olduğunu ve çocuğunun kimden olduğunu bilmediğini söyleyerek herkesi şaşkına uğrattı. Sevgilisinin eşi de olduğunu söyleyen kadın, “Sevgilimin eşi aradan çekilsin” deyince sunucu Nur Viral çok sinirlendi.