Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
'Issız Adam' filmi ile şöhret basamaklarını hızla tırmanan ve büyük bir kesim tarafından tanınan oyunu Cemal Hünal psikolojik gerilim filmiyle beyazperdeye geliyor.
Cemal Hünal’dan psikolojik gerilim filmi
Yaşam 2 Mayıs 2019 - 11:58

Yapımcılığını Erhan Kahvecioğlu ve New Gate Filmin yaptığı, senaryosunu Yunus Emre Dağ'ın yazdığı, yönetmenliğini Cem Uçar'ın yaptığı psikolojik gerilim türündeki filmin başrollerinde Cemal Hünal, Merve Sevi ve Duygu Şen oynuyor. ‘Cesedin Ölümü’ adını taşıyan film, haziran ayında yurt dışı sinemalarında izleyicisiyle buluşacak. İsveç, Norveç ve Danimarka'da galası ve ilk gösterimi yapılacak filmin başrol oyuncusu Cemal Hünal’ın hayat verdiği Morales karakteri, Türkiye'de ve dünyada büyük yankı uyandıracak.

FİLMİN KONUSU

Tanrının yeryüzündeki temsili olduğunu düşünen “Morales” yaptıklarının değil yapacaklarının habercisidir. Sorgu odasından düğün salonuna uzanan hikayede Morales ve insancıkları arasındaki adalet savaşını kim kazanacak?