‘Cemil’ karakteriyle hafızalara kazınan Uğurtan Sayıner’in son röportajı ortaya çıktı: Sıramı bekliyorum

Yaşlılığa bağlı sebeplerden dolayı 77 yaşında hayatını kaybeden Bizimkiler dizisinin Cemil karakteri Uğurtan Sayıner'in son röportajı ortaya çıktı. Sayıner verdiği röportajda, "Bizimkiler’de oynayan 23 arkadaşım vefat etti. Ben de sıramı bekliyorum" demişti.

1989-2002 yılları arasında yayınlanan ve Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Bizimkiler dizisinin ‘Cemil’ karakterini canlandıran Uğurtan Sayıner, İzmir'de yaşlılığa bağlı sebeplerden dolayı hayatını kaybetti.

Sayıner, sağlık sorunları yaşamadan önce İzmir Karşıyaka'da Uğurtan Sayıner Gösteri ve Sanat Merkezinde tiyatro gösterimi sunuyordu.

“SIRAMI BEKLİYORUM” DEMİŞTİ

Sayıner, yaptığı son röportajda, “Bizimkiler'de oynayan 23 arkadaşım vefat etti. Neredeyse bir tek ben kaldım. Ben de sıramı bekliyorum. Bizimkiler çok kalabalık bir ekipti ve ekipteki bütün arkadaşlar bir birileriyle daha önce tanışıyordu. O yüzden çok sıcak oldu Bizimkiler. Ben Ercan Yazgan’ın bakışlarından bana ne demek istediğini anlıyordum. Keza Aygut Oray’ın, Sabri beyin… Bu alışveriş meselesi. Şimdi onlar gitti ben ne yapacağım. Neyse ki Şehmuz kardeşimiz var. O bir takım kardeşlerimin yerini dolduruyor” ifadelerini kullanmıştı. İHA

Bizimkiler dizisinin Cemil'i tiyatro sanatçısı Uğurtan Sayıner hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir Bizimkiler dizisinin Cemil'i tiyatro sanatçısı Uğurtan Sayıner hayatını kaybetti
Loading...