Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cildinize yatırım yapmanın tam zamanı
Cildinize yatırım yapmanın tam zamanı
Yakında yepyeni bir makyaj trendiyle karşılaşacağız; adı da “I’m The Light ve Sub Claim”... Kişinin ışığını yansıtan, cildin daha doğal haliyle özdeşleşen bu yeni tema, özellikle tenin daha doğal ve sağlıklı olmasına fırsat veriyor. Kişinin daha genç görünmesini hedef alan bu trend, daha çok bakımlı ve yoğun makyaj sevmeyen kadınların tercihi olacak gibi görünüyor...
Yaşam 2 Eylül 2017 - 03:35

Yoğun makyaj podyumlardan siliniyor

Trend konusunda bilgi almak için konuştuğumuz  Sephora markasının Avrupa Pro Team üyesi Murat Bekler, “Artık kadınların ağırlıklı olarak ciltlerine yatırım yaptığını görüyorum. Bu anlamda cildinize ne kadar yatırım yaparsanız uygulamış olduğunuz ten makyajı da o kadar güzel görünür” dedi.

yogun-isilti

Sağlıklı görünüm için saç ve cilt rengi önemli

Cilt tipine göre seçilmiş highliter bu trendi uygulamayı kolaylaştırıyor. Kadınların saç renklerine göre de highliter tonları farklılık gösteriyor. Kumral kadınlara altın tonları, açık tenli kadınlar için ise pembe tondaki ürünlerin kullanılması daha net bir görünüm sunuyor. Koyu ten rengine sahip olanlar ise bronz tonlardaki ürünleri kullanmalı.

murat-bekler-1

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler