Çılgın Sedat: Hiç tanımıyorum, cebime para koyup gittiler

Üç katlı evi yanan şarkıcı Çılgın Sedat, "Her yerden insanlar arıyor. Dün Saadet Partisi'nden geliyoruz dediler. Hiç daha önce görmedim, tanımıyorum. Cebime para koyup gittiler" ifadelerini kullandı.

Çılgın Sedat: Hiç tanımıyorum, cebime para koyup gittiler

Beylikdüzü’nde dün saat 15.00 sıralarında Çılgın Sedat olarak bilinen şarkıcı Sedat Kapurtu’nun 3 katlı evinde yangın çıkmıştı. O sırada kendisi dışarıda olan şarkıcı haberi alır almaz eve gitmiş, gözyaşları içinde evinin yanışını izlemişti.

Şarkıcı bugün yaptığı açıklamada, “Şu anda Büyükşehir Belediyesi’nin ayırdığı bir otelde ikamet ediyorum. Rahatınıza bakın dediler. Her yerden insanlar arıyor” diye konuştu.

Sedat Kapurtu, “Allah kimsenin başına böyle bir şey vermesin. Evden uzakken böyle bir şey yaşamak, çoluğunun çocuğunun, eşinin yanında olamamak, onlara birden müdahale edememek çok kötü. Belki ben burada olsaydım böyle olmayacaktı diyorsun. Ama tabİi ki Allah’ın takdiri. Ailemde hiçbir şey yok. Hepsi yerine gelir, hepsi tekrardan alınır. Kolay değil tabi ki çok zor” dedi.

“BOMBA ATSAN BU KADAR TAHRİBAT OLMAZ”

Çılgın Sedat, “Bomba atsan bu kadar olmaz tahribat diyorsun. Sözün bittiği yer. Zaten coronadan dolayı 11-12 aydır sıkıntılı süreçteyiz. Hiç kimse çalışmıyor benim gibi binlerce yüzlerce insan var. Allah kimsenin evine böyle ateş düşürmesin. Nereden nasıl başlayacağımı bilemiyorum ama yıllarca insan ekmiştim. Ektiğim insanlar dahil ekmediklerim bile tek tek ulaşmaya çalışıyorlar. Bütün sanatçı arkadaşlarım aradı. Çok kişi geldi. Siz gelmeden önce Mehmet Ali Erbil aradı beni” ifadelerini kullandı.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN AYIRDIĞI OTELDE KALIYORUZ”

Şarkıcı sözlerini şöyle tamamladı: “Şu anda Büyükşehir Belediyesi’nin ayırdığı bir otelde ikamet ediyorum. ‘Rahatınıza bakın’ dediler. Her yerden insanlar arıyor. Bunun partisi yok, herkes birlik olmuş. Tek yumruk gibi böyle herkesin araması çok güzel. Dün Saadet Partisi’nden geliyoruz dediler. Hiç daha önce görmedim, tanımıyorum. Cebime para koyup gittiler.” (DHA)

Evi yanan ünlü şarkıcı oğluna sarılıp gözyaşlarına boğuldu İlginizi Çekebilir Evi yanan ünlü şarkıcı oğluna sarılıp gözyaşlarına boğuldu
Loading...