Sözcü Plus Giriş
GALERİ Cinsel ilişki hakkında şaşırtan gerçekler 9 Kasım 2019 05:30
1 Cinsel ilişkiye girerken hafızanızın geçici olarak silinebileceğini biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız! Cinsel ilişkiye girmek hafızayı geçici olarak siliyor. İşte cinsel ilişki hakkında şaşırtan gerçekler...
2 2011 senesinde cinsel ilişki esnasında yok artık denen bir olay yaşandı. Bir kadın kocası ile ilişkiye girdikten sonra hafızasını kaybetti ve son 24 saatte yaşadıklarını unuttu. Kadın yaşadıklarını hatırlayamadı ve soluğu hastanede aldı.
3 Partnerinizle veya eşinizle cinsel ilişkinizi daha da kaliteli hale getirmek istiyorsanız günde en az bir kere elma tüketmeye özen gösterin! Yapılan araştırmalara göre 731 kişinin katıldığı bir araştırmaya göre elma yiyen ve yemeyen katılımcıların cinsel hayatı incelendi ve yapılan araştırma sonucunda elma yiyenlerin elma yemeyenlere oranla cinsel ilişkilerinin çok daha kaliteli olduğu ortaya çıktı.
4 Aynı çalışma; 30-39 yaşları arasında insanların yılda ortalama 86 kez, 40-49 yaşları arasında da yılda ortalama 69 kez seks yaptığını tespit etti. Çalışma 2002 yılında ABD tarafından yapıldı.