Coachella Festivali nedir? Coachella Festivali ne zaman?

Türkiye'den ünlü isimler Coachella Festivali'ne akın etti. Özellikle ünlü oyuncu Hande Erçel'in stili magazin gündemini epey meşgul etti. Murat Dalkılıç, Hande Erçel, Burcu Esmersoy ve sevgilisi Berk Suyabatmaz, Murat Boz, Hadise ve kız kardeşi Derya Açıkgöz, Hacı Sabancı ve sevgilisi, Zeynep Nazlı Kayı ve daha birçok isim Coachella Festivali'nde... Peki Coachella Festivali ne zaman? İşte festival hakkında ayrıntılar...

Coachella Festivali nedir? Coachella Festivali ne zaman?

Coachella Festivali nedir? Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kaliforniya’nın Colorado Çölü bölgesindeki İndio’da düzenlenen Coachella Festivali her yıl Nisan ayında iki haftasonu düzenleniyor.’Sonsuz güneş ışığı şehri’ Riverside, Coachella Vadisi’nde düzenlenen ve yılın en büyük açık hava festivalleri arasında yer alan Coachella 2018 başladı.

1999'da düzenlenmeye başlanan, iki yıl ara verip 2001'de gelenekselleşen ve 2012'den beri iki hafta sonuna yayılan Coachella festivali devam ediyor. Festivale Hande Erçel’in seksi kıyafetleri damgasını vurdu.

hande-ercel-instagram3

Öte yandan Şeyma Subaşı da takip edilenler arasındaydı.

seyma-subasi

Coachella 2018 tüm hızıyla devam ederken, dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, dün iki saat süren muhteşem bir konsere imza attı. Sahnede zaman zaman kendinden geçen, dans performansıyla herkesi ayağa kaldıran dünya starının kostümleri de bir o kadar ilgi çekiciydi.

beyonce-instagram3