Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuklara özel programlar
Çocuklara özel programlar
Yaşam 20 Ocak 2018 - 05:02
1516012559_stanbul_akvaryum_k__z__ldeniz

Akvaryum'da tatil keyfi

İstanbul Akvaryum, 22 Ocak'tan itibaren kutup penguenleri başta olmak üzere çocukları birbirinden ilginç 17 bin kara ve deniz canlısıyla tanıştırıyor. Akvaryum'da keyifli bir gün geçiren çocukları canlıları beslemek gibi çeşitli sürprizler de bekliyor.

starcity

Transformers buluşması

Sömestİr tatili için 4-14 yaş arası ziyaretçilerine özel, eğlenceli aktivitelere imza atan Starcity, Transformers hayranlarını  buluşturuyor. 4 Şubat'a kadar sürecek etkinlikler ve atölyeler, çocuklara unutulmaz bir tatil hediyesi olacak.

natasha-1

Renkli saçlar gülen yüzler

Okula gitmeye ara veren öğrenciler saçlarıyla tatile damga vurabilir. Bu konuda onlara yardım edecek marka L'Oréal Paris, ürün ise Colorista. Son yıllarda en çok tercih edilen saç renklerini bir araya getiren bu saç boyasından ‘Spray' , ‘Washout' ve ‘Paint'ten birini seçmek ise size kalmış.

merida

Hafta sonu Merida oyunu

Başkent bugün ve yarın ‘Kırmızı Başlıklı Merida' adlı oyunu konuk ediyor. Ankara Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde sahnelenecek oyun 14.00'de başlayacak.

kucuk-prens

Bu klasik kaçmaz…

SaInt-Exupery'nin klasik eseri ‘Küçük Prens' yarın Ankara Devlet Tiyatrosu'nda sahnelenecek. Şinasi Sahnesi'nde 14.00'de başlayacak oyun, çocukların hayata dair önemli dersler almasını sağlayacak.

nasreddin

Nasreddin Hocasız olmaz!

Ankara'daki Antares Sanat Merkezi Tiyatrosu, anne-babaların da en az çocuklar kadar keyif alacakları bir oyuna ev sahipliği yapıyor. 22 Ocak Pazartesi günü 16.00'da başlayacak “Nasreddin Hoca Renkler Ülkesi'nde” oyununu ailece izlemekten keyif alacaksınız.

pamuk-prenses-ve-yedi

Pamuk Prenses ve 7 Cüceler

25 Ocak Perşembe günü, Başkent'te hâlâ izlememiş minikler için ‘Pamuk Prenses ve 7 Cüceler' oyunu sahnelenecek. 16.00'da başlayacak oyunun sahneleneceği mekan ise Antares Sanat Merkezi.

capacity

Teknoloji meraklıları kaçırmasın!

CapacIty'de 20-31 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek ‘Teknolji Festivali', teknoloji meraklılarını bir araya toplayacak. Festival kapsamında, ücretsiz sanal gerçeklik, 3D yazıcı etkinliği, robotik ve maker çocuk atölye çalışmaları yer alacak.

akbank-sanat-cocuk-atolyesi-rengarenk-kupalar_dsc06526

Yaratıcı miniklere atölyeler

Akbank Sanat, sömestir tatilinde de çocukların eğlenirken pek çok alanda yeni bilgiler edineceği atölyelere ev sahipliği yapıyor.

akbank-sanat-cocuk-atolyeleri_img_0299

Heykelden geometriye, felsefeden tasarıma pek çok konuda uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilecek olan atölyelerle çocuklar yarıyıl tatili boyunca eğlenecek.

moipark_eglence

Eğlence ve sanat bir arada…

Mall of İstanbul, sömestir etkinlikleri kapsamında özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Nihat Özcan'ın ‘Kalemin Ucundaki Sanat' adlı sergisinde lokomotif, Eyfel Kulesi, kılıç gibi nesneler kurşun kalemin yontulmuş ucunda mini boyutlarda sergileniyor. Sergi yanında atölyeler, MOİ Sahne'de çocuk oyunları tatilin keyfini çıkartmak isteyenleri bekliyor.

1516096022_kral___ak__r_ve___ocuk_olmak

Yer çekimsiz ortam…

HIlltown AVM, sömestir tatili boyunca birbirinden eğlenceli aktiviteleri çocukların beğenisine sunuyor. Her yaştaki çocuğun ücretsiz olarak faydalanabileceği renkli etkinlik ‘Kral Şakir'de çocuklar ‘Yer Çekimsiz Ortam'da ters köşe olacak, ‘Kral Şakir'in imzası haline gelen Fil Necati parçalarını birleştirerek kendi fillerini yapıyor olacaklar. 4 Şubat'a kadar her gün 12.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliğe 27 Ocak Cumartesi günü Varol Yaşaroğlu da katılacak.

garfield-yeni-yil-hikayesi

UnIq Hall, keyifli tiyatro oyunlarını sanatseverlerle buluşturuyor. Program kapsamında yarın ‘Maşa ile Koca Ayı Müzikal Çocuk Tiyatrosu' sergilenecek.

balerin-prensesler

‘Garfield'in yeni yıl serüvenini anlatan oyun 27 Ocak'ta, ‘Balerin Prensesler' ise 28 Ocak'ta sahnelenecek.