Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Corona virüsü sokak hayvanlarını da vurdu
Corona virüsü sokak hayvanlarını da vurdu
Corona virüsle birlikte sokakta yaşayan hayvanlar da zor günler geçiyor. Vatandaşlar evlerde kalınca sokak hayvanları da sahipsiz kaldı. Duyarlı vatandaşlar her şeye rağmen onlara sahip çıkmaya çalışıyor.
Yaşam 2 Nisan 2020 - 11:02

İnegöl Belediyesinde temizlik görevlisi olan bir kişi sokakta bulduğu yavru kediye sahip çıktı. Belediyeye getirilen kedi İnegöl Sahipsiz Hayvan Merkezi’ne teslim edildi. Corona virüs insanları öldürmeye devam ederken, sokak hayvanları da zor günler geçiyor. Milyonlarca insan süreci evlerinde geçirirken sokak hayvanlarıyla ilgilenenlerin sayısı da azaldı.

Ancak duyarlı olan vatandaşlar yine de onlara sahip çıkmaya çalışıyor. Son olarak İnegöl Belediyesi’nde temizlik görevlisi olan bir kişi yolda bulduğu yavru kediye sahip çıktı.

Temizlik görevlisi kediyi alarak İnegöl Belediyesine getirdi. Burada çözüm merkezine teslim edilen kedi daha sonra tedavisi yapılmak üzere İnegöl Sahipsiz Hayvan Bakım Tedavi Merkezine teslim edildi. İHA