Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cristiano Ronaldo’nun oğlunun tek başına jet-ski kullanması tepki çekti, inceleme başlatıldı
Cristiano Ronaldo’nun oğlunun tek başına jet-ski kullanması tepki çekti, inceleme başlatıldı
Cristiano Ronaldo'nun kız kardeşi Elma, yıldız futbolcunun oğlunun tek başına jet-ski kullanırken çekilen videosunu sosyal medyada paylaştı. Tepki çekince sildi. Ne var ki polis Portekiz yasalarına aykırı olayla ilgili inceleme başlattı.
Yaşam 16 Temmuz 2020 - 09:52

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun 10 yaşındaki oğlu Cristiano Ronaldo Jr, halası Elma ile Madeira Adası’nda tatilde. Elma, Jr’ın tek başına jet-ski kullanırken çekilen görüntülerini Instagram hesabından paylaştı. Tekneden çekilen görüntüler tepki çekince Elma, videoyu sildi. Ama polise yakalandı.
Portekiz yasalarına göre 18 yaşından küçüklerin tek başlarına jet-ski kullanması yasak. Bu nedenden dolayı da görüntüler hakkında inceleme başlatıldı. Portekiz yasalarına göre jet-ski kullanmak için bir tür ehliyet de gerekiyor. Bu yasağın yaptırımı olarak da çocuktan sorumlu bireylere para cezası veriliyor. Bu ceza 268 Euro ile 2688 Euro arasında değişebiliyor.