Daha iyi bir seks hayatı için sihirli formül

Daha iyi bir seks hayatı için sihirli formül; Yoga ile hayatınıza kalite katın...

Daha iyi bir seks hayatı için sihirli formül

Yoga eğitmeni Rishi Romeo Nath daha kaliteli bir hayat için yoga çalışmalarının zorunlu olduğunu ifade ediyor.

Günlük hayatın hiç bitmeyen koşturmacası, büyük şehirlerin bir saniye bile azalmayan temposu hayatı ıskalamanıza neden olabilir. Ancak bundan da önemlisi sağlınıza yeterince önem vermiyorsanız hayat kaliteniz giderek düşebilir.
İstanbul'da yaşayan yoga eğitmeni Rishi Romeo Nath, yoga ile pek çok soruna çözüm bulunduğunu açıklıyor. Tarihi milattan önce 900 yy.la uzanan yoga çalışmalarının aslında bir yaşam biçimi olduğu konusunda uzmanlar hemfikir.

12 haftada daha iyi bir seks hayatı

SVYASA Banglore Yoga Üniversitesi mezunu Rishi Romeo Nath, çoğu insanın cinsel hayatında sıkıntılar yaşadığını ifade ederek: “Yoga çalışmaları daha iyi bir seks hayatı için cinsel performansı arttırmaktadır. Yapılan araştırmalar yoga çalışmasının 12 haftada hem erkekler hem de kadınlar için harika sonuçlar getirdiğini gösteriyor. Cinsel istek, uyarılma, performans, güven, orgazm ve partner memnuniyeti gibi konularda kaliteyi arttırabilirsiniz.” diyor.

Peki Nasıl mı? Fiziksel, yoga, uyarılma ve ereksiyon için önemli olan genital bölge, içine kan akışını arttırır ve “moola bandha” da denilen pelvik taban kasları güçlendirir. Ayrıca, konsantrasyon ile solunum ve zihin kontrolü de performansınızı arttırmanıza yardımcı oluyor.

Türkiye'de yoga çalışmalarına devam eden Nath, bu sonuçları elde etmek için yoga egzersizlerini düzenli olarak yapmak gerektiğini ifade ediyor.

Loading...