Damadın arkadaşları takı törenine damga vurdu

Samsun'da takı merasiminde damada arkadaşları tarafından elektrik süpürgesi, bulaşık deterjanı, mutfak önlüğü, kepçe ve bulaşık süngeri ile emzik takıldı.

Samsun’da Menekşe ve Abdullah Arslan çiftinin düğününde takı merasiminde olanlar davetlileri kahkahaya boğdu.

Damadın arkadaşları takı merasimi sırasında damada para veya altın takmak yerine emzik, elektrik süpürgesi, bulaşık deterjanı, mutfak önlüğü, kepçe ve bulaşık süngeri taktı.

Bir anda ne olduğunu anlayamayan damat, daha sonra düğüne katılanların kahkahaları arasında ağzında emzik, üstünde yemek önlüğü, ellerinde kepçe ve elektrik süpürgesi ile objektiflere poz verdi.

Arkadaşlarının yaptığı ilginç şaka hakkında konuşan Abdullah Arslan, “Bunu hiç beklemiyordum. Bunun hesabını onlardan soracağım. Yine de çok güzel bir sürpriz oldu. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum ama sonu çok kötü oldu. Ağzıma emzik taksalar da kendilerine sürprizlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi. (İHA)

Gelinin dedesinin hediyesi düğüne damga vurdu İlginizi Çekebilir Gelinin dedesinin hediyesi düğüne damga vurdu Büyük aşka çifte düğün İlginizi Çekebilir Büyük aşka çifte düğün Düğünde şok: Pahalı hediye ve takı getirene daha çok yemek İlginizi Çekebilir Düğünde şok: Pahalı hediye ve takı getirene daha çok yemek
Loading...