Didem Soydan, tacizciyi ifşa etti

Kadınlar artan erkek şiddetine ve cinsel tacizin her türlüsüne "Artık yeter" diyor. Ünlü manken Didem Soydan, kendisini sosyal medyadan cinsel içerikli yazılarla taciz eden bir şahsı mahkemeye verdiğini açıkladı ve ifşa etti.

Didem Soydan, tacizciyi ifşa etti

Ülkemizde kadına yönelik şiddet, baskı, cinsel istismar, taciz ne yazık ki her geçen gün artıyor. Kadına şiddet uygulayan erkekler ise sivil toplum kuruluşlarının ve duyarlı basın mensuplarının yoğun çabalarına karşın suç işlemeye devam ediyor.

TACİZİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU
Ünlü manken Didem Soydan, bugün sosyal medya hesabında bir şahsın kendisini cinsel taciz ettiğini duyurdu. Ancak Soydan, bununla yetinmedi. Şahsı emniyete şikâyet ettiğini ve hakkında hukuki süreç başlattığını belirten güzel manken cinsel içerikli söylemlerle dijital zorbalık yapan söz konusu kişiyi ifşa etti.

didem1
SOYDAN: “ALIŞMIŞLAR TACİZE…”
Soydan, Twitter hesabındaki paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Bu kişi şahsıma sosyal medya üzerinden cinsel saldırıda bulunmaktadır. Ben tabii ki avukata veriyorum ama bilinsin isterim çünkü mesajlarında kimseden korkusu olmadığını belirtmiş. Alışmışlar tabii mesajla tacize ve ifşa edilmemeye”…

didem2Sosyal medya hesaplarında 1 milyona yakın kişi tarafından takip edilen ünlü manken bir süredir paylaşımlarını yoruma kapamıştı. Soydan’ın cinsel içerikli yorumlar, küfür ve tacizler yüzünden böyle bir karar aldığı öğrenildi.

Kadın Meclisleri, şiddete uğrayan kadınları bilgilendirdi İlginizi Çekebilir Kadın Meclisleri, şiddete uğrayan kadınları bilgilendirdi Didem Soydan, fotoğrafını yorumlara kapattı! İlginizi Çekebilir Didem Soydan, fotoğrafını yorumlara kapattı!