Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Doğa dostu çocuklar buluşuyor
Doğa dostu çocuklar buluşuyor
7 Nisan – 5 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Greener World etkinlikleri, doğa dostu çocukları buluşturacak ve onlara temiz enerjinin, geri dönüşümün önemi anlatılacak.
Yaşam 5 Nisan 2018 - 11:47

Mavi bir dünya ve yeşil bir gelecek için düzenlenen Greener World etkinlikleri 7 Nisan – 5 Haziran tarihleri arasında tüm KidZania'larda eş zamanlı olarak uygulanacak. Etkinlikler kapsamında, doğa dostu çocuklar atölye ve aktivitelerle merak ettiklerini öğrenecek ve temiz enerjiye dair bilgiler edinecek.

KidZania, Nisan ayında ayrıca minik misafirlerini daha mavi bir dünya ve yeşil bir gelecek için düzenleyeceği Greener World etkinlikleriyle de buluşturacak. 7 Nisan – 5 Haziran tarihleri arasında, çocuklar iki ay boyunca birbirinden farklı atölye ve aktivitelerle çevre bilincine dair birçok şeyi öğrenebilecek.

doga-bulten

Çocuklara yenilenebilir enerji türlerini öğretmek, geri dönüşümün önemi vurgulamak, sürdürülebilir enerjiyi anlatmak ve farkındalık yaramak amacıyla düzenlediği etkinliklerde, küçük çevreciler merak ettikleri sorulara cevap bulabilecek.

Greener World etkinliği boyunca yeşillere bürünecek park içinde birbirinden farklı atölye ve aktivite alanları da kurulacak. Çocuklar, Vita öncülüğünde daha yeşil bir dünya için neler yapılabileceğini öğrenecek.

Son güncelleme: 11:08 - 11.04.2018
Etiketler