Sözcü Plus Giriş
GALERİ Doğum saatiniz karakterinizi etkiliyor! 20 Nisan 2019 05:19
1 Doğduğunuz saatin karakterinizi doğrusu etkilediğini biliyor muydunuz? İşte doğum saatinize göre karakteristik özellikleriniz...
2 00:00 - 2:00: Alışkın olduğunuz sosyal ortamlarda özgüvenli ve rahat hissediyorsunuz. İstikrar ve güven arıyorsunuz. Bu yüzden bazı insanlar, mesafeli biri olduğunuzu düşünüyor. İnsanları pozitif sosyal değerlere göre yaşamaları konusunda yönlendiriyor ve cesaretlendiriyorsunuz. Aileniz bir numaralı önceliğiniz.
3 2:00 - 4:00: Yorulmak bilmeyen ve meraklı biri olarak sürekli keşfedilecek yeni şeyler arıyorsunuz. Entelektüelsiniz ve iletişiminiz kuvvetli. Güvenilir bir dostsunuz. Okumayı, yazmayı ve seyahat etmeyi seviyor, hafif spor aktivitelerini tercih ediyorsunuz.
4 4:00 - 6:00: Kendinizi savunmayı çok iyi biliyorsunuz. Mevcut kaynaklarınızı koruyor, geleceği düşünüyorsunuz. Paylaşmanın önemini bilen biri olarak insanlara yardım etmeyi ve onları motive etmeyi seviyorsunuz. Romantiksiniz ancak zaman zaman inatçı olabiliyorsunuz.
5 6:00 - 8:00: Aklınıza gelebilecek bütün artistik alanlarda kendinizi iyi hissediyorsunuz. Önemli hissetmek istiyorsunuz. Bu yüzden kendinizden beklentileriniz büyük ve onaylanmaya çok fazla ihtiyaç duyuyorsunuz. Bazen fazla buyurgan, doğuştan bir lidersiniz.
6 8:00 - 10:00: Çok hassassınız. Meditasyon gibi aktiviteler sizi huzurlu ve yenilenmiş hissettiriyor. Yalnız zaman geçirmekten hoşlanıyorsunuz. Şan şöhret peşinde değilsiniz. İnsanların ruhuna huzur ve ahenk getirerek onlara yardım etmek istiyorsunuz.
7 10:00 - 12:00: Dışarıya dönük bir kişiliğiniz var. Ortak ilgi alanlarına sahip insanlarla vakit geçirmekten hoşlanıyorsunuz. İyi bir takım oyuncususunuz ve insanları nasıl bir araya getireceğinizi iyi biliyorsunuz. Sürekli yeni arkadaşlar edinme, muhteşem zaman geçirme ve eğlenceli deneyimler arayışındasınız.
8 12:00 - 14:00: Her şeyin üstesinden gelebilecek hırslı ve sorumluluk sahibi birisiniz. Ne istediğini bilen biri olarak takdir edilme ihtiyacı hissediyorsunuz. Ancak dikkatli olun! Profesyonel başarılarınız özel hayatınızı tehlikeye sokabilir.
9 14:00 - 16:00: Aktif ve maceracı birisiniz. Rutin hayatı ve durağanlığı reddediyorsunuz. Her an yeni bir şeyler keşfetmeye hazırsınız. Ufkunuzu genişletmek istiyorsunuz ve durmadan en zorlu felsefi sorulara cevaplar arıyorsunuz.
10 16:00 - 18:00: Pozitif ve enerjik biri olarak hayatın büyük gizemlerini sorguluyorsunuz. Genellikle birilerine açılmaktan ve duygularınızı paylaşmaktan korkuyorsunuz. Hiçbir şeyi cepte görmüyorsunuz. Özellikle güven ve aşk söz konusuysa.
11 18:00 - 20:00: Başkalarının ihtiyaçlarını görmek ve kendini başkalarının yerine koyabilmek gibi özel bir yeteneğiniz var. Meydan okumaktan ve çok fazla soru sormaktan kaçınıyorsunuz. Hayatı olduğu gibi kabul ediyorsunuz.
12 20:00 - 22:00: Çok iyi bir yan oyuncusunuz. Mutlu olmak için başrol olmaya ihtiyaç duymuyorsunuz. Diğer insanlara yardım etmek sizi mutlu ediyor. Başkaları tarafından takdir edilmek hoşunuza gidiyor. Mükemmeliyetçisiniz ve hata yapmaktan hoşlanmıyorsunuz.
13 22:00 - 00:00: Kim olduğunuzu ve ne istediğinizi çok iyi biliyorsunuz. Neşe ve enerjiyle parıldıyorsunuz. Yaratıcılığa önem veriyor, dikkat çekmek ve tanınmak istiyorsunuz. Gayelerinizi gerçekleştirebilmek için limitlerinizi zorluyorsunuz.