Gülleri dolarlarla sardırdı

Kırşehir'de Iraklı bir kişi, hazırlattığı çiçek buketine güllerle birlikte dolar da koydurdu. Şaşkınlığını gizleyemeyen çiçekçi ilk kez dolarla gül buketi hazırladı.

Irak uyruklu müşterisinin “dolarlı gül buketi istiyorum” talebi karşısında şaşkına dönen çiçekçi, hazırladığı çiçeği sosyal medyada paylaşınca gündem oldu.

Müşterisinin talebi karşısında şaşkına dönen Çiçekçi Esra Büyükturan, “İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. Müşterimiz geldi, eşine buket yaptırmak istediğini söyledikten sonra cebinden dolar çıkardı. Şaşkına döndüm. Dolarlarla buket istiyorum diyerek dolarları gül buketlerine tek tek sarmamızı istedi” dedi.

11 BİN LİRA DEĞERİNDE 700 DOLARLIK BUKET

Büyükturan, “Bir ara müşterimiz, dolarları bırakarak işinin olduğunu söyledi ve dışarı çıktı. Özenle tek tek buketleri dolarla donatıp hazırladım. Ortalama 11 bin lira değerinde 700 dolarlık buket hazırladıktan sonra buketlerin içerisine bir de altın hediye koyduk. Paranın hazırlanış sürecinde de yırtılmamasına özen gösterdik. Genellikle karşılaştığımız bir durum değil ben çok şaşırdım. 11 bin liralık buket hazırlayarak 100 lira kazandım” diye konuştu. (İHA)

Edirne Bulgar AVM'sine döndü İlginizi Çekebilir Edirne Bulgar AVM'sine döndü 'Zam geldi ama mini mini' diyen AKP'li Saray'a atandı İlginizi Çekebilir 'Zam geldi ama mini mini' diyen AKP'li Saray'a atandı TL'deki erime sonrası Bulgarlar bu kez ev almaya geliyor İlginizi Çekebilir TL'deki erime sonrası Bulgarlar bu kez ev almaya geliyor

 

Loading...