Dünya şampiyonu motosikletçi, üvey kız kardeşiyle evlendi

2015 yılında Dünya Şampiyonası kazanan ilk Portekizli sürücü olan MotoGP sürücüsü Miguel Oliveira, bu yılın başlarında üvey kardeşiyle evlendiğini ve ilk çocuklarını beklediklerini söyledi.

Dünya şampiyonu motosikletçi, üvey kız kardeşiyle evlendi

26 yaşındaki Portekizli dünya şampiyonu, anne ve babaları evlendiğinde 13 yaşındayken tanıştığı üvey kardeşiyle evlendiğini ve ilk bebeklerini beklediklerini paylaştı.

Miguel Oliveira ve üvey kız kardeşi Andreia Pimenta, Miguel’in babası Paulo ve Andreia’nın annesi de dahil olmak üzere sevdiklerine 11 yıldır gizli saklı yaşadıkları ilişkiyi 2019 yılında açıklamışlardı.

2015 İtalya Motosiklet Grand Prix’sinde Dünya Şampiyonası kazanan ilk Portekizli motorcu Oliveira, temmuz ayında Instagram’da düğün gününden fotoğraflar paylaştı ve şu notu yazdı: “Bu hafta sonu hayatımızın en önemli virajını geçtik. Evliliğimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. Hayatımı diğer yarım olan eşimle paylaştığım için kendimi mutlu ve şanslı hissediyorum. Hepinize teşekkür ederim.”

Birkaç hafta sonra çift, ilk bebeklerini beklediklerini duyurdu. Miguel şöyle yazdı: “Seninle tanışmak için sabırsızlanıyorum aşkım.”

Angelina Jolie Instagram'a katılır katılmaz, Afgan bir genç kızın mektubunu paylaştı İlginizi Çekebilir Angelina Jolie Instagram'a katılır katılmaz, Afgan bir genç kızın mektubunu paylaştı Scarlett Johansson, ikinci çocuğunu dünyaya getirdi İlginizi Çekebilir Scarlett Johansson, ikinci çocuğunu dünyaya getirdi Ünlü oyuncu Melissa Joan Hart aşı olduğu halde corona virüsüne yakalandı İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncu Melissa Joan Hart aşı olduğu halde corona virüsüne yakalandı