Sözcü Plus Giriş

Dünyanın en lüks yatı sahibini bekliyor

Dünyanın 80 metrelik en lüks yatı sahibini bekliyor... La Belle isimli yat özellikle tasarımı ve dekorasyonuyla kadınları mest ediyor!

Güncellenme: 08:18, 17/02/2017
Dünyanın en lüks yatı sahibini bekliyor

La Belle isimli 80 metrelik bu yat Dünyanın en lüks yatı. Özellikle kadınlar için dizayn edilen yat Swarovski avizeler, altın musluklar gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

yat2

Lüks tasarımcısı Lidia Bersani tarafından iç mimarisi yapılan bu mega yatın isminin Türkçe karşılığı da ”Güzel”. Yat aynı anda 12 kişiye ev sahipliği yapabilecek kabinlere sahip, Spa salonunda hidro masaj yapan bir küveti, spor salonu, gece kulübü ve sinema salonu da yatta düşünülmüş.

yat3

Her güvertede güneşlenmek için özel alanlar bulunuyor. Bu mega yatın tepesinde de bir helikopter pisti bulunuyor. Tasarımcı Lidia Bersani, ”Amacımız ultra lüks malzemelerle Dünyanın en lüks yatını ortaya çıkarmaktı. Bunu yaptığımızı düşünüyorum. Kadınların isteklerini ön planda tuttuk. Dolayısıyla bu yatı zengin kadınlar için tasarlık” dedi. Multimilyoner iş kadını sahibini bekleyen yatın henüz alıcısı yok, fiyatı da açıklanmadı.

yatic