Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dünyanın ilk profesyonel yatak ısıtıcısı!
Dünyanın ilk profesyonel yatak ısıtıcısı!
Mesleği inanılmaz! Erkeklerin yatağını ısıtan dünyanın ilk profesyonel yatak ısıtıcısı!
Yaşam 16 Şubat 2017 - 10:45

Okuduğu bir kitaptaki karakterden ilham aldığını söyleyen Rus kadın, erkeklerin uyku saatinde geliyor ve 1 saat kalarak soğuk yatağını ısıtıyor. Viktoria Ivachyova sıradan mesleklerden daha farklı bir iş kolu yaratmış durumda. O dünyanın ilk ‘profesyonel yatak ısıtıcısı.' Okuduğu bir kitaptaki karakterden ilham aldığını söyleyen Rus kadın, bu iş için müşterilerden saat başına 65 pound (yaklaşık 298 TL) aylık ise 1350 pound (yaklaşık 6 bin 200 TL) alıyor. Müşteriler yatakları ısıtılırken, Ivachyova ile birlikte odada kalabiliyor. Ancak fiziksel temasta bulunamıyor.

viktoria-ivachyova

21 yaşındaki kadın, ödediği ücret dışında bir şey isteyen olursa panik butonuna basabiliyor ve odanın dışında bekleyen güvenlik görevlilerini çağırabiliyor. Ivachyova, bu görev için çağrıldıktan sonra müşterisinin uyku saatinde geliyor ve pijamalarıyla yatakta bir saat geçiriyor.

Son güncelleme: 10:46 - 16.02.2017
Etiketler