Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dürülaceze sakinlerinin basketbol keyfi
Dürülaceze sakinlerinin basketbol keyfi
Darülaceze sakinleri, Erman Kunter Basketbol Akademi’nin çocuk sporcuları ile basketbol maçı yaptı. Akademinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılan maç, renkli görüntülere sahne oldu...
Yaşam 28 Ekim 2019 - 15:12

Erman Kunter Spor Akademi, sosyal sorumluluk projesi kapması dahilinde, akademisi bünyesinde bulunan çocuk sporcular ile Darülaceze sakinlerini bir araya getirdi. Okulun Ulus’taki kampüsünde oynanan maç, renkli görüntülere sahne oldu.
Okulun Genel Koordinatörleri Barış Aydın ve Fatih Katipoğlu yaptıkları ortak açıklamada; “Geçmişimize saygı duyduğumuz için yaşlılarımıza sahip çıkıyoruz. Bu nedenle Darülacezede sevdiklerinden ayrı yaşayan yaşlılarımızı kurumumuza davet ettik. Amacımız kendilerine moral vermek ve neşeli bir gün geçirmeleri için yardımcı olmaktı. Dedeler takımı adında bir basketbol takımı kurmalarına yardımcı olduk. Sonuçta harika ve eğlenceli bir gün yaşadık. En kısa zamanda dedeler takımını yeniden misafir edeceğiz” dedi.