Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Duvarlara yaratıcı dokunuş
Duvarlara yaratıcı dokunuş
Dekorasyon dendiğinde, duvarlarla ilgili mekan sahibinin aklında ilk olarak ya boyamak ya da duvar kağıdıyla kaplamak gelir. Fakat uzun süredir evin belli alanlarına kağıt uygulaması yapmak, belirli alanları ise duvar kağıdıyla kaplamak mekanlara çok daha farklı bir hava katıyor. Bu senenin duvar kağıdı modasında ise 6 tema ön plana çıkıyor…
Yaşam 23 Temmuz 2017 - 01:27

Birgan BİLEKE

Geometrik desenler

Modadan mobilyaya pek çok alanda etkisini gösteren geometrik desenler, duvar kağıtları konusunda da etkisini gösteriyor. Bu tarz duvar kağıtları, başta retro ve şekliyle dikkat çeken mobilyalarla süslenmiş mekanlar olmak üzere kullanıldığı her alanda fark yaratıyor.

shutterstock_84492802

Klasikten  vazgeçmeyenlere

Bu duvar kağıdını görmek, pek çoğumuzu geçmişte yolculuğa çıkarır. Anılar, eski Türk filmleri derken etkisini hâlâ hissettiren klasik duvar kağıtları, bu sene aynı desenin kullanıldığı mobilyalarla bütünleşiyor.

modern-interior-design-wallpaper-2017-of-thibaut-serendipity-damask-jpg-rend_-hgtvcom-966

Taş dokusu

Duvara taş döşenmiş görünümü veren duvar kağıtları uzun zamandır dekorasyon modasında yerini koruyor. Başta gençlerin döşedikleri evler olmak üzere, bu kağıtlar kullanıldığı mekanlarda cool bir atmosfer yaratıyor.

shutterstock_366961505

Bitmeyen  bahar…

Baharı simgeleyen çiçekler, duvar kağıtlarında can bulduklarında her duvara olumlu enerji katıyorlar.

shutterstock_666443515