Elleriniz de gençleşsin

Eller, yüzümüze ya da vücudumuzun güneş görmeyen diğer bölgelerine göre daha hızlı yaşlanır. Zamanla kırışır, damarlar belirginleşir ve lekelenme problemleriyle karşı karşıya kalınır… Ancak bu estetik sorundan da ameliyatsız yöntemlerle kurtulmak mümkün…

Elleriniz de gençleşsin

Eller, yüzümüze ya da vücudumuzun güneş görmeyen diğer bölgelerine göre daha hızlı yaşlanır. Zamanla kırışır, damarlar belirginleşir ve lekelenme problemleriyle karşı karşıya kalınır… Ancak bu estetik sorundan da ameliyatsız yöntemlerle kurtulmak mümkün…

Önce bunlara dikkat edin!

Nemlendiricilerin günlük kullanımlarının ihmal edilmemesi ve güneşten korumaya özen göstermek, genç görünen eller için ilk adımı oluşturuyor. Gençlik aşısı, dolgu teknikleri, lazer tedavileri, ışıltı liftingi, PRP, özellikle ileri teknolojilerden radyofrekans, ellerin  gençleştirilmesinde başarıyla kullanılan yöntemler arasında yer alır..

1

Özel dolgu enjeksiyonlarının gücü

Yaşlılık dediğimiz süreçte; cildi nemli, gergin, parlak tutan ve bağ dokularımızda mevcut olan hyalüronik asit azalmaktadır. Deformasyonları gidermek için dermal dolgu uygulamaları sıklıkla kullanılmaktadır.

Lazer hücreleri yeniliyor

‘Non invazif lazer” ile cilt gençleştirme; ağrısız, ciltte tahriş ve kızarıklık bırakmayan, tedavi sonrası toparlama süresi gerektirmeyen bir yöntemdir. Yenilenen ciltteki hücreler daha düzgün, daha sıkı ve genç görünen bir yüzey oluşturur.

2

Işıltı liftingi cildi içeriden besler

İçeriğindeki yüksek konsantrasyondaki çapraz bağ içermeyen saf hyalüronik asit sayesinde cildi nemlendirir. Zengin multivitamin ve mineral içeriği ile cildi besler.

Kendi kanınız da etkili

PRP (Platelet Rich Plasma) yani trombosit hücrelerinden zengin kan demektir. PRP tedavisinde kişinin kendi kanından elde edilen pıhtı hücreleri ve büyüme faktörlerinden zengin plazma cildi yenilemekte kullanılır.

Radyofrekans ile kırışıklık ve lekelere son

Derinin tüm katmanlarına altın mikro iğnelerle tek seferde inebilen fraksiyonel radyofrekans teknolojisi, cildin yaşlanma etkilerini geriye çevirmeye yardımcı bir yöntemdir. Fraksiyonel mikro iğneler, cildin altına inerken cilt yüzeyini uyararak doğal iyileşme süreci başlatırlar.

Cilt lekelerine yeni bir çözüm İlginizi Çekebilir Cilt lekelerine yeni bir çözüm

 

Beslenmenize dikkat etmezseniz cilt sorunlarınız çözülmez İlginizi Çekebilir Beslenmenize dikkat etmezseniz cilt sorunlarınız çözülmez