Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emre Aşık, eşi Yağmur’un görüntülerini yorumladı
Emre Aşık, eşi Yağmur’un görüntülerini yorumladı
Karşılıklı verdikleri dilekçelerle boşanma kararlarından vazgeçen Emre ve Yağmur Aşık çifti hakkındaki haberler magazin gündemini meşgul etmeyi sürdürüyor.
Emre ÇEVİK
Yaşam 12 Şubat 2019 - 13:57

Kocası Emre Aşık’ı FETÖ’cü olmakla suçlayan sonrasında ise bu suçlamadan vazgeçen ve ‘Emre’nin ne kadar vatansever olduğunu ben biliyorum’ sözleriyle dikkat çeken Yağmur Aşık’ın geride bıraktığımız günlerde gittiği bir gece kulübünden dikkat çekici görüntüleri magazin basınına servis edilmişti. Sözcü olarak haberin gerçekliğine itibar etmediğimiz için bu görüntüleri haberleştirmemiş ve gerçeğin kısa sürede ortaya çıkacağını bildiğimizden beklemeye başlamıştık.

EMRE AŞIK’TAN YALANLAMA

Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık’ın bir gece kulübünde başka bir erkekle samimi görüntüler verdiği yönündeki haberleri geride bıraktığımız gün gittiği bir AVM’de yalanladı. Arkadaşlarıyla bir araya gelerek güzel havanın tadını çıkartan Emre Aşık, eşinin bu görüntüleriyle ilgili olarak kendisine yöneltilen sorulara; “Arkadaşlarıyla dışarı çıkacağından haberim vardı. Biliyordum” yanıtını verdi. Emre Aşık bu açıklamasıyla bir problem olmadığını ve bilgisi dahilinde gerçekleştiğini dile getirdi.