Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
En büyük aile festivali İBS başlıyor
En büyük aile festivali İBS başlıyor
Türkiye’nin en trend aile etkinliği 'İBS Anne, Bebek, Çocuk Fuarı', 14 - 16 Aralık tarihleri arasında Harbiye, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. 'Yaratıcı Annem, İlham Perim' temalı fuarda, Ceyda Düvenci, Akasya Asıltürkmen, Alper Kul, Seren Fosforoğlu gibi isimler de katılacak ve ebeveynlerle bir araya gelecek.
Yaşam 4 Aralık 2018 - 15:32

İBS Anne, Bebek, Çocuk Fuarı başlıyor. 3 gün sürecek festivalde, en sevilen isimler ailelerle sohbet edecek… “Yaratıcı Annem, İlham Perim” olarak belirlenen İBS 2018 temasına uygun olarak yüzlerce yaratıcı hikaye ve fikir İBStalks alanında dile gelecek. Ceyda Düvenci, Akasya Asıltürkmen, Alper Kul, Prof Dr. Norma Razon, Diyetisyen Dilara Koçak, Hande Birsay, Seren Fosforoğlu, Yazar Şermin Yaşar Ebeveynlik halleri ve çocuğa yönelik yaklaşımları ile fark yaratan pek çok ünlü anne ile uzman ailelerle sohbet edecek.
ibs-kucuk-2017-4Fuarda çocukların en sevdiği çizgi filmlerden Maşa ve Koca Ayı’nın karakterleri renkli atölye çalışmalarında çocuklarla harika vakit geçirecek. Teen Titan Go karakterleri ise muzip ve eğlenceli yaklaşımlarıyla çocukların hayal dünyalarını renklendirecek. Ayrıca aileler çocuklarıyla birlikte zumba yapabilecek. Potanın Perileriyle profesyonel basketbol deneyimi de yaşayabileceğiniz etkinlikte sihirbaz gösterileri, jimnastik ve çeşitli atölyeler de olacak.

ibs-kucuk-2017-1