Sözcü Plus Giriş
GALERİ En çok görülen rüyalar ve anlamları 25 Eylül 2019 05:53
1 Rüyalar bazen bilinçaltının bir yansıması olurken bazen de size hayatınızla ilgili işaret verebilir. İşte en çok görülen rüyalar ve anlamları...
2 RÜYADA BEBEK GÖRMEK: Rüyada bebek görmek çoğu zaman iyiye işarettir. Rüyada gördüğünüz bebek erkek ise iyi bir haber alacağınızı işaret eder. Bebek kız ise çok fazla sıkıntıdan sonra mutluluğa kavuşmaya, sıkıntıların bittiğine veya düzenli bir aile hayatına işarettir. Ağlayan bebek, sevilen bir kişiden duyacağınız övgü dolu sözlere, gülen bebek ise var olan sıkıntının önemsiz olduğuna ve çabuk atlatılacağına işarettir. Rüyanızda ağlayan bir bebek gördüyseniz pişman olacağınız şeyler yapabilirsiniz. Rüyada mutlu bebek görmek sıkıntılardan kurtulacağınız işaretidir.
3 RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK: Rüyada kendinizin hamile olduğunuzu görmeniz, beklediğiniz önemli bir işin gerçek olacağına ya da mutluluk verici bir haber alacağınıza yorumlanır. Rüyasında hamile olduğunu gören kişinin malı artar. Rüyada hamile olduğunu gören kadının zengin olması övüleceğine işaret eder. Bazen hamilelik, aşk ve sohbete işaret eder. Yaşlı bir kişinin hamile olduğunu görmesi yokluktan sonra zenginliğe kavuşmasına işaret eder. Hamile olmak iyi bir haber almaya delalet eder ya da beklenen haberin olumlu bir sonuç bulacağına işarettir. Rüyada hamile olduğunu gören erkek sakladığı ve ortaya çıkmasından korktuğu bir şeylerin onu üzeceğine yorumlanır.
4 RÜYADA CİNSEL İLİŞKİYE GİRMEK: Rüyada cinsel ilişkiye girmek ne demektir? Rüyada cinsel ilişkiye girenleri görmek neye yorumlanır? İşte detaylar.. Eğer rüyanızda cinsel ilişkiye girdiğiniz kişi sevgiliniz ya da eşiniz ise hayallerinize kavuşacağınıza ama eğer tanımadığınız bir kişi ile cinsel birliktelik yaşıyorsanız bu durum itibarınızın sarsılacağına işarettir. Rüyayı gören kişi bir erkekse ve kendini bir kadınla ilişkiye girerken görüyorsa isteklerine kavuşup işinde yükselecektir. Eğer bir kadın rüyasında bir erkekle ilişkiye giriyorsa bu onun mutsuz bir dönem yaşayacağına işarettir.
5 RÜYADA DOĞUM YAPTIĞINI GÖRMEK: Rüyada doğum yapmak hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ruhunun her türlü kötülükten, acıdan arınmasına ve tazelenmesine işaret eder. Rüyada doğum yapmak çok hayırlıdır, rüya sahibinin ruhunun her türlü kötülükten, acıdan ve azaptan arınmasına, hayat bulmasına ve tazelenmesine işaret eder. Rüya sahibi için karmaşık olan ve adeta bir düğüm haline gelen problemlerin giderilmesine delalet eder. Rüya sahibinin uzun bir zamandan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına tabir edilir. Rüyasında doğum yaptığını gören kişi bozulan sağlığına geri kavuşur, mutluluğu yeniden yakalar ve rahata erer. Bir kimsenin rüyasında karısının bir erkek çocuğu doğurduğunu görmesi eğer hamile ise kız çocuğu doğuracağına, değilse keder ve sıkıntıya uğrayacağına; kişinin rüyasında karısının kız çocuğu doğurduğunu görmesi ise aksine yorumlanır. Bir kadının rüyasında hamile olmadığı halde çocuk doğurduğunu görmesi, o kadının kocasının zengin olacağına delalet eder.
6 RÜYADA DENİZ GÖRMEK: Deniz rüyaları genellikle iyiye yorumlanır. Denizin rengi masmavi ve duru ise kişinin hayatının anlam kazanacağına işarettir. Rüyada görülen dalgalı deniz, yaşanan sıkıntı ve sorunlardan sonra gelecek olan mutluluk olarak yorumlanır. Denizde yüzen kişi arka arkaya yolculuk yapar. Denize girmeyip sadece uzaktan dalgaları seyretmek kişinin yalnız bir hayat geçireceğine işarettir. Dalgasız ve sakin bir deniz mutluluk ve başarının habercisidir. Denizde fırtına, hayatın gidişatının değişeceğine, bu değişiklerden sonra huzura kavuşulacağına işaret eder. Aynı şekilde tekne ile denize açılan kimsenin hayatında bir takım değişiklikler olabilir. Denizin güzel suyuna hayran hayran bakmak aşkın habercisidir. Köpük köpük bir deniz ise miras olarak yorumlanır.
7 RÜYADA ÖPÜŞMEK: Rüyamızda çoğu zaman tanıdığımız veya tanımadığımız kişilerle öpüştüğümüzü görürüz. Peki, rüyada öpüşmek ne anlama geliyor? Rüyada tanıdığı birini öpen kişi çok kısa süre sonra ona rastlayacaktır. Sevgilisini öpen tez vakitte ondan haber alır. Kısa süre sonra da buluşur. Rüyasında tanımadığı kadını öpen erkek, ani kararla evlenir. Değerli bir taşı öpen kişinin maddiyata önem verir. Onun hayatında sevgini yeri yoktur. Rüyada öpüşen arkadaş, kazanmaya işaret eder. Süslü bir kadın öptüğünü veya kucakladığını gören kişi, dul bir kadınla evlenir ve onun malından faydalanır. Çocuğu olur ve o yıl hayra erişir. Birisini öptüğünü, kucakladığını veya onunla ilişkide bulunduğunu gören kişi, öpüşmek eğer şehvet duymadan olursa, öpenin öpülenden hayır göreceğine işaret eder. Bir ölüyü öptüğünü görmek ise o ölünün malından faydalanmaya delalet eder.
8 RÜYA İÇİNDE RÜYA GÖRMEK: Rüya içinde rüya görmek ne anlama gelir? Kendi rüyasının içinde rüya gören kişi dikkatli mi olmalı? İşte, cevabı... Kendi rüyasının içinde rüya gören bir kimse çok dikkatli olmalıdır çünkü rüyasında gördüğü olaylar aynen hayatına yansıyabilir. Bir kişi, rüyasının içinde rüya tabir ettiğini görürse, doğruluğu kesin olmayan bir haber işitebilir. İnsanın rüyasının içinde rüya tabiri yapan bir insan görmesi, bu yorumun aynen çıkabileceğine işaret eder. Rüyasında gördüğü bir rüyayı, rüya tabircisine anlatan bir insan, kendisine çok faydalı sözler duyacaktır. Rüyada rüya tabircisi gören bir kimse ise kaybolan bir yakınından kısa zamanda haber alabilir.