Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte en yaratıcı, eğlenceli ve komik 1 Nisan şakaları ve 1 Nisan şakalarının tarihçesi
İşte en yaratıcı, eğlenceli ve komik 1 Nisan şakaları ve 1 Nisan şakalarının tarihçesi
Şakasız bir 1 Nisan geçirmek istemeyen vatandaşlar internet üzerinden en iyi 1 Nisan şakalarını araştırıyor. Yıllardır şaka günü olarak kutlanana 1 Nisan'a özel Google da şaka hazırladı. Haberimizden Google'ın hazırladığı 1 Nisan şakasını ve bugüne özel tüm şakaları bulabilirsiniz.
Yaşam 1 Nisan 2018 - 16:28

Her yerde kolaylıkla yapılabilecek 1 Nisan şakalarını sizler için derledik. Şakalar ile eğlenceli anlar geçirmek için 1 Nisan’da yapılabilecek en güzel şakaları araştıranlar doğru yerde. Ayrıca haberimizden Google’ın 1 Nisan şakasını inceleyebilirsiniz. İşte en güzel 1 Nisan şakaları ve tarihçesi…

EN GÜZEL 1 NİSAN ŞAKALARI

Bugün 1 Nisan ve çeşit çeşit şakalarla keyifli anlar geçiriliyor. Peki Türkiye’de en çok hangi tip şakalar beğeniliyor? İşte en beğenilen farklı ve keyifli şakalar ve Türkiye’de nasıl şakaların tercih edildiğine dair araştırma…

 

ÜNLÜ BİRİ GİBİ

Sevdiği bir ünlü, eski bir arkadaş ya da bir çizgi film karakterinin ismini, yakınınızın telefonuna kendi numaranızla kaydedebilirsiniz. Böylece 1 Nisan günü sabah erken saatlerde onu arayıp ya da mesaj atıp aklını karıştırabilirsiniz.

KARTON KUTU VE SU DOLU BALON

Karton bir kutu bulunur içine son raddeye kadar şişirilmiş su dolu balon konur.Yüksekçe bir yerden gözümüze kestirdiğimiz kurbana su kutuyu tutar mısın denir. Sonra seyreyleyin gümbürtüyü. Balon patlar kutunun deliklerinden sular boşalır. Olay hoş bir kovalamacayla son bulur.

GOOGLE’DAN 1 NİSAN ŞAKASI

Google, bugün başlayarak bir hafta sürecek olan “Ali Nerede?” oyununa sizleri de davet ediyor. En son güncellemeyi almış olan cihazınızdan şu an Google Haritalar'ı açarsanız, ekranın sol üst kısmında kırmızı beyaz çizgili kazağı ile Ali'yi görebilirsiniz.
google-1nisan-sakasi

Oyuna katılmak için Ali'ye dokunmanız yeterlidir. Dokunduğunuz takdirde yeni bir ekran ile karşılaşacaksınız. Gelen mavi ekranda, “ALİ NEREDE? Ali sizi 1 Nisan'daki dünya turuna katılmaya davet etti! Haritalar'da konumunu paylaştı ama kalabalığın içine saklanıyor. Onu ve arkadaşlarını çıktıkları dünya turunda bulun.” yazısı ile karşılaşacaksınız.

 

 

Son güncelleme: 18:11 - 01.04.2018