Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ertuğrul Akbay genç kalmanın sırlarını anlatacak
Ertuğrul Akbay genç kalmanın sırlarını anlatacak
“Gençlik mucidi” Ertuğrul Akbay, Naturel Festivali’nde bugün okurlarıyla buluşacak. “Yaş Al Ama Yaşlanma” deyip sağlıklı yaşamın ipuçlarını verecek.
Yaşam 11 Kasım 2017 - 03:44

Doğal ve sağlıklı yaşam tutkunlarının buluştuğu Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali başladı. 18 yıldır doğal ve sağlıklı yaşam konusunda toplumsal bilincin oluşmasına öncülük eden festivalin bugünkü konuğu ise “Yaş 75 Yolun Yarısı” kitabıyla satış rekorları kıran duayen gazeteci Ertuğrul Akbay olacak. “Gençlik mucidi” Ertuğrul Akbay, bugün saat 16:00'da İstanbul'daki Askeri Müze Harbiye Kültür Sitesi'nde “Yaş Al Ama Yaşlanma” başlıklı söyleşi gerçekleştirecek. Akbay, her geçen yıl yaşlanacağına gençleşmeyi nasıl başardığını anlatacak, yaş ilerlese de beden ile zihnin nasıl sağlıklı ve dinç kalabildiği konusunda kendi deneyimlerini, edindiği bilgileri paylaşacak. Yarın sona erecek olan festivalde ayrıca, doğal yaşama ilişkin konferanslar, workshoplar, müzik ve sanat etkinlikleri ile imza günleri de gerçekleştirilecek.