Ev sahibi: Kadınlar, Instagram’da beğeni almak için bahçeme girip soyunuyorlar…

Avustralya'da milyon dolarlık bir malikanenin sahibi olan Nick McDonald, kadınların mülkünün bahçesine girerek burada soyunduğunu ve Instagram için fotoğraf çektiğini söyledi. Ev sahibi, güvenlik kamerası görüntülerini de yayınladı.

Ev sahibi: Kadınlar, Instagram’da beğeni almak için bahçeme girip soyunuyorlar…

Avustralya’nın Palm Beach kentinde bir malikane sahibi olan Nick McDonald, son dönemde sıkça başına gelen sıra dışı bir olayı görüntüleriyle paylaştı. 2.2 milyon sterlin yani yaklaşık 47 milyon TL’lik lüks bir malikane sahibi olan McDonald, evinin önünün her gün Instagram’dan beğeni almak için gelen kızlarla dolu olduğunu söyledi.

Ev sahibi, evinin özellikle kadınlar tarafından daha fazla Instagram beğenisi almak için kullanıldığını söylerken, çoğu kişinin kapısının önünde soyunarak fotoğraf çektiğini söyledi. McDonald, bahçedeki CCTV kameralarından da bazı görüntüleri yayınladı.

Evin önünde soyunup Instagram’da bu pozu paylaştı

Görüntülerde, sarışın bir kadın evin önüne gelerek soyunduğu ve daha sonra fotoğraf çektiği görülüyor. Instagram’da yaklaşık 13.000 takipçisi olan influencer, daha sonra buradaki pozu profil fotoğrafı bile yaptı.

The £2.2 million mansion is reportedly too irresistible for influencers, according to its owner

McDonald’ın evi

Ev sahibi, bir havuzu, spor salonu ve kendi sineması olan evin, önünden geçen insanlar için fazlasıyla karşı konulmaz olduğunu belirtirken, son yaptığı peyzaj düzenlemesinin ardından ilginin daha da arttığını vurguladı.

Bilimsel araştırma: TikTok ve Instagram maddi durumumuza zarar veriyor İlginizi Çekebilir Bilimsel araştırma: TikTok ve Instagram maddi durumumuza zarar veriyor Instagram ünlüsü zayıflamak için ameliyat oldu, göbek deliğini kaybetti İlginizi Çekebilir Instagram ünlüsü zayıflamak için ameliyat oldu, göbek deliğini kaybetti Angelina Jolie ve Brad Pitt'in kızlarının dans performansı beğeni topladı İlginizi Çekebilir Angelina Jolie ve Brad Pitt'in kızlarının dans performansı beğeni topladı
Loading...