Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Evli çiftin GetContact macerası şoke etti
Evli çiftin GetContact macerası şoke etti
Son günlerin en popüler uygulaması GetContact. Ancak kullanımı hızla yaygınlaşan ve hakim kararıyla erişim engeli getirilen GetContact uygulaması ile şoke eden bir haberler gelmeye devam ediyor. Evli bir kadının sosyal bir platformda GetContact macerasını paylaştı. İşte o ilginç GetContact  indirme hikayesi
Yaşam 4 Nisan 2018 - 23:00

İnternet ortamında bir süredir GetContact rüzgarı esiyor. Akıllı telefon uygulaması olan ve kişilerin rehberlerini toplayarak bir data oluşturan GetContact, ciddi boyutlara ulaşan tehlikeli durumlara da sebep olabiliyor. “Kim beni nasıl kaydetmiş” olarak da tanımlanan uygulamayla ilgili evli bir kadının yazdıkları ise sosyal platformlarda konuşulmaya başlandı.

İşte evli kadının sosyal medyadaki anlatımıyla GetContact macerası:

“Bu yeni uygulamayı muhtemelen duymuşsunuzdur. Neyse nette gördüm dedim bende yapayım indirdim uygulamayı. Beceremedim sonra “eşim dur bende kendime indireyim nasıl bir şey bakalım” dedi. İndirdi sonra bir baktık eşimi kim kaydettiyse “vazgeçen” diye kaydetmiş. Bu kim acaba ne diye seni öyle kaydetmişler dedim “ne bileyim” dedi geçti gitti. Bende üzerine durmadım hiç. Ama bir erkek bir erkeği böyle kaydeder mi? Şüpheli bir durum mu ay bilemedim. Bugüne kadar hiçbir yanlısı olmadı eşimin çok seviyoruz birbirimizi bana karşı istemediğim kadar ilgili ama bu durum beni sinir etti”

Son güncelleme: 23:01 - 04.04.2018