Fenomen boşanma avukatı ideal evlilik yaşını açıkladı

Floridalı boşanma avukatı Denise Isaacs, TikTok'ta evlilik üzerine verdiği tavsiyelerle dikkat çekiyor. Isaacs, son paylaşımlarında ise en çok merak edilen konulardan biri olan evlilik için ideal yaşı açıkladı.

Fenomen boşanma avukatı ideal evlilik yaşını açıkladı

Denise Isaacs, TikTok takipçilerine evlilik ve boşanma konusunda tavsiyeler sunan Floridalı bir avukat. Isaacs, son olarak en çok merak edilen konulardan birine de değinerek evlilik için ideal yaşı açıklayarak dikkat çekti.

Isaacs, evlilik için en ideal yaşın 20’li yaşlar olmadığını ancak 30’lu yaşların çok daha iyi bir fikir olduğunu belirtti: “Bütün değişimlerden geçtiniz ve artık daha kararlısınız. 30’lu yaşlarınızda kendinizi buldunuz ve bence bu dönem, evlenmek için çok iyi bir zaman.”

Isaacs kendi hayatından da örnek vererek “30 yaşında evlendim ve 41 yıldır evliyim” dedi.

Tavsiyelerin yer aldığı video 5.700’den fazla yorum aldı. Bir kişi, “Keşke bunu daha önce bilseydim” diye yazarken başka bir yorumda da “Yüzde 100 doğru. 20 yaşında evlendim, eski sevgilim 25 yaşındaydı… 35 yaşında boşandık” yazdı.

“ÖNEMLİ OLAN DOĞRU KİŞİ”

Ancak herkes deneyimli boşanma avukatı ile aynı fikirde değildi. Kullanıcılardan biri “Bence önemli olan evlenme yaşı değil, doğru kişiyle evlenmek” diye yazdı. Bunun üzerine Isaacs de doğru kişinin her zaman doğru seçim olduğu konusunda hemfikir olduğunu ve sadece fikrini paylaştığını söyleyerek yanıt verdi.

MALİ KONULARA DİKKAT ÇEKTİ

Isaacs, evlilik için ideal yaş dışında da tavsiyeler de bulunduğu videolar paylaşıyor. Örneğin evlilikte, finansal konularda güven ve doğruluk olması gerektiğini belirten Isaacs, “Çiftlerin birbirlerinin neye sahip olduğunu ve mali açıdan bütçeyi nasıl yöneteceklerini bilmeleri gerekiyor” diyor.

Ayrıca Isaacs, evlenecek çiftlerden herhangi birinin evi varsa dikkatli olması gerektiğini, tapuda eşin isminin de yer alması halinde boşanma durumunda sorun yaşanacağına dikkat çekiyor.

Fenomen boşanma avukatı açıkladı: 'Bu beş meslektense kaçın' İlginizi Çekebilir Fenomen boşanma avukatı açıkladı: 'Bu beş meslektense kaçın' Ünlü Instagram fenomeni önce tüm paylaşımlarını sildi, sonra da intihar etti İlginizi Çekebilir Ünlü Instagram fenomeni önce tüm paylaşımlarını sildi, sonra da intihar etti Sosyal medya fenomeni kardeşini öldüren ağabey 6 yıl sonra serbest İlginizi Çekebilir Sosyal medya fenomeni kardeşini öldüren ağabey 6 yıl sonra serbest
Loading...