Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Film fantezisini abartınca, çıplak şekilde sokağa fırladı!
Film fantezisini abartınca, çıplak şekilde sokağa fırladı!
İngiltere'nin Lincoln şehrinde yaşayan 36 yaşındaki elektrikçi Dean Wilkins 'Grinin Elli Tonu' filmine özendi.
Yaşam 4 Aralık 2018 - 14:12

Çöpçatan uygulaması Tinder’dan 33 yaşındaki Lucy Archer’la tanıştı. Çift, buluşup birlikte olmaya karar verdi. 36 yaşındaki Dean Wilkins, 33 yaşındaki Lucy Archer’ın yüzünü tokatladığını itiraf etti ancak sık sık sert bir şekilde cinsel ilişkiye girdiklerini söyledi. Mahkemeye çiftin daha önce birbirlerini tokatlar ve yumruklarken filme çektiği videolar gösterildi. Ayrıca, birbirleriyle halatla birbirlerini bağladıklarını, işler ileriye giderse bunu durdurmak için güvenli kelime olarak ‘yumurta saati’nı kullandıklarını itiraf ettiler.

“BU FANTEZİ DEĞİL ŞİDDET”

İddialara göre adam kendini kaybetmesi sonucunda kadını tokatlamaya ve yumruklamaya başladı. Wilkins’in elinden kurtulan kadın kendini sokağa attı. Komşular polis çağırdı ve gelen polis, kadını bir omzu yerinden çıkmış, saçları yolunmuş, burnu kanamış, yanakları ve çenesi morluklarla dolu olarak buldu. Kadın mahkemede bunun bir fantezi değil şiddet olduğunu söyledi. Ancak Wilkins, mahkemede yaptığı savunmada bunların tamamının bir fantezinin parçası olduğunu ve cinsel ilişkiye başlamadan önce aralarında fanteziyi durdurmak için ‘yumurta saati’ kelimesini seçtiklerini söyledi.