Game of Thrones setinde seks yaparken yakalandılar

Hırvatistan'ın turistik Dubrovnik kentinde yerel halk, turistlerin çarpık eylemlerinden şikayet ederken, bu kez bir çiftin Game of Thrones seti olarak da kullanılan tarihi bir alanda seks yaptığı görüntüler ortaya çıktı.

Game of Thrones setinde seks yaparken yakalandılar

Hırvatistan’ın en turistik tatil merkezlerinden biri olan Dubrovnik’te Game of Thrones dizi setinin kurulduğu yerde bir çift, seks yaparken yakalandı.

Türkiye’de ve dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinde King’s Landing olarak geçen ve dizi boyunca Lannister ailesinin yaşadığı bölgede çekilen görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

Turistik kentte kimseye aldırış etmeden birlikte olan çift bir kişi tarafından cep telefonuyla kaydedilirken, sosyal medyada yayınlandı. Çiftin görüntülendiklerini fark edip etmediği bilinmese de kısa bir süre sonra kıyafetlerini düzelterek kalabalığa karıştığı görülüyor.

Dubrovnik, her yıl milyonlarca turist çekerken, yerel halk gelen turistlerin kamuya açık alanda seks yapmasından ve idrarlarını yapmasından şikayetçi.

Uzmanlardan maymun çiçeği uyarısı: 'Cinsel partner sayısını azaltın' İlginizi Çekebilir Uzmanlardan maymun çiçeği uyarısı: 'Cinsel partner sayısını azaltın' Güzellik yarışması finalisti kilo vermek için günde en az 5 saat seks yaptığını açıkladı İlginizi Çekebilir Güzellik yarışması finalisti kilo vermek için günde en az 5 saat seks yaptığını açıkladı
Loading...