Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Genç kız 89 kilo verdi son hali herkesi şoke etti!
Genç kız 89 kilo verdi son hali herkesi şoke etti!
21 yaşındaki Alysha McNair'in değişimi görenleri şaşırttı. 171 kilo olan Alysha McNair, yediği yemeğin boğazında kalması sonrası kilo vermeye karar verdi. İşte 21 yaşındaki Alysha McNair'in değişimi...
Yaşam 6 Şubat 2019 - 12:56

Kanada’da yaşayan 21 yaşındaki Alysha McNair, yaşadığı değişimle herkesi şaşkına çevirdi. 171 kiloya kadar çıkan Alysha, kilo vermeye karar verdi. Günde binlerce kalori içeren yiyecekler tüketen Alysha, bazı günler bir öğününü tamamlamak için 5 farklı fast food restoranı geziyormuş.

Alysha McNair XXXXL beden ölçüsüne sahipti ve giyecek bulmakta hayli zorlanıyordu. Yıllar boyunca fiziksel görüntüsü nedeniyle küçük düşürülmeye katlanmak zorunda kalmış. Görenler onunla alay ediyorlarmış ve bu nedenle genç kadın eve kapanmış, dışarıya çıkmamaya başlamış.

Alay etme o kadar büyük boyuta ulaşmış ki 14 yaşında okuldan ayrılma kararı vermiş. Arkadaşları onu oyunlarına almıyor, etkinliklere davet etmiyordu. Alysha McNair, bir dönem 171 kiloya kadar çıktığını ve yüzüne saatlerce makyaj yaparak iyi görünmeye çalıştığını söylüyor, ama bunun işe yaramadığını da ekliyordu. 17 yaşında olduğu dönemde, bir gün içeceği boğazında kalmış ve neredeyse boğuluyormuş. İşte değişim hikayesi bu andan sonra başlamış.

Alysha “İçecek boğazımda kaldı, nefes almak için çok mücadele ettim neredeyse boğulacaktım, son anda kurtuldum. İşte o an bu durumumun ya ölüm ya da değişim olduğuna karar verdim.” demiş ve değişmeye karar vermiş. Alysha, hemen yakınlarında bulunan bir spor salonuna kaydolmuş.

Fast food restoranlarına gitmeyi bırakmış ve yavaşa yavaş kilolarından kurtulmaya başlamış. Alysha McNair, uzun uğraşlar sonucu çabalayarak 171 kilodan dan 82 kiloya düştü. Alysha kendi kilosunun yaklaşık yarısını vermiş ve artık “L” beden kıyafet giyiyor.