Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Genç şarkıcıya Selena Gomez benzetmesi.. Rabia Tunçbilek kimdir?
Genç şarkıcıya Selena Gomez benzetmesi.. Rabia Tunçbilek kimdir?
Son şarkısı “Kimle Acaba?” ile müzik listelerine giriş yapan Rabia Tunçbilek’e oyunculuğu ve mimikleri dolayısıyla hayranlarından Selena Gomez benzetmesi geldi.
Yaşam 19 Eylül 2018 - 14:14

Tunçbilek’in hayranları sosyal medya üzerinden “Selena Gomez kadar samimi ve tatlısın”, “Yerli Selena Gomez'imiz sensin” tarzında yorumlar yaptı.

Bu durumdan memnun olduğunu dile getiren Rabia Tunçbilek, “Sonuçta Selena bir Dünya starı. Misyon olarak bizi benzetmeleri beni tabi ki mutlu etti. Demek ki yaptığım şarkıların ve kliplerin kalitesiyle dinleyiciye Dünya standartlarını hissettirmişim” açıklamasında bulundu. Rabia Tunçbilek en kısa zamanda Selena Gomez konserine gideceğini sözlerine ekledi.

RABİA TUNÇBİLEK KİMDİR?

Rabia Tunçbilek, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Rabia Tunçbilek, 12 yaşından bu yana ilgilendiği müziğe kendisini adamış ve bu alanda profesyonel olarak ilerlemek için 5 yıl boyunca şan ve solfej eğitimi almıştır.