Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
George Clooney, Meghan Markle’ı savundu
George Clooney, Meghan Markle’ı savundu
Ünlü oyuncu George Clooney, Meghan Markle'ı savundu ve özellikle İngiliz basınının sürekli eleştirmesi, takip etmesi hatta zaman zaman hedef göstermesine tepki gösterdi. Clooney "Tarih kendini tekrarlıyor. Bunun nasıl bittiğini gördük" dedi.
Yaşam 14 Şubat 2019 - 09:49

Dünyaca ünlü aktör George Clooney, yakın arkadaşı olan Meghan Markle’ı savundu. 57 yaşındaki oyuncu katıldığı bir panelde, Prens Harry ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakan Markle’ın trajik bir şekilde hayatını kaybeden Prenses Diana ile kıyaslanması hakkında konuştu.

Lady Diana

Clooney, “Meghan Markle’ı her yerde takip ediyorlar. İzleniyor ve kötüleniyor. O yedi aylık hamile bir kadın. Tıpkı Diana’ya yaptıkları gibi onu da takip ediyorlar, çamur atıyorlar ve aynı yolla izliyorlar. Tarih kendini tekrarlıyor. Bunun nasıl bittiğini gördük” dedi.

Meghan Markle

“Bunun ne kadar sinir bozucu olduğunu anlatamam” diyen Clooney, “Bir kızın babasına babaya yazdığı mektubu yayımlıyorlar. Bunun haksızlık ve sorumsuzluk olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

George Clooney