George Clooney’den Alec Baldwin olayı yorumu: 40 yıldır setlerdeyim hiç duymadım

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı George Clooney, Rust filminin setinde ölümle sonuçlanan olayla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

George Clooney’den Alec Baldwin olayı yorumu: 40 yıldır setlerdeyim hiç duymadım

Rust isimli filmin çekimleri sırasında kazayla görüntü yönetmeni Halyna Hutchins'i vurarak öldüren ve yönetmen Joel Souza'yı da yaralayan ünlü oyuncu Alec Baldwin, uluslararası medyada gündem olmayı sürdürüyor.

Trajik olayla ilgili Hollywood’un en büyük yıldızlarından George Clooney de açıklamalarda bulundu. WTF isimli podcast programında konuşan Clooney, soğuk silah tabirinin çok yaygın olmadığını öne sürdü. 60 yaşındaki oyuncu, “40 yıldır setlerdeyim. Soğuk silah tabirini hiç duymadım. Daha önce hiç bilmediğim şeyler hakkında konuşuyorlar” dedi.

Clooney programın ilerleyen bölümünde, “Kimsenin kasıtlı olarak bir şey yaptığını sanmıyorum. Ancak tecrübesi az olan 24 yaşındaki birinin, silahlar ve kurşunlarla ilgili böyle bir birimin başında olmaması gerekir” ifadelerini kullandı.

Alec Baldwin olayında yeni gelişme: Sabotaj yok, suçlamalar devam ediyor İlginizi Çekebilir Alec Baldwin olayında yeni gelişme: Sabotaj yok, suçlamalar devam ediyor
Loading...