George ve Amal Clooney’e komşu olmak için 5 milyon dolar yeterli

Hollywood'un ünlü ismi George Clooney ve eşi Amal Clooney'nin yaşadığı evin bitişiğindeki iki yatak odalı daire 4,95 milyon dolara satışa çıktı.

George ve Amal Clooney’e komşu olmak için 5 milyon dolar yeterli

The Post’un haberine göre; ev, aile ve arkadaşlarla bir araya gelinecek bir yer olarak titizlikle tasarlandı. Evin benzersiz özelliklerinin vurgulanması için ünlü tasarımcıyla yoğun bir şekilde çalışıldı.

2016 yılında George ve Amal Clooney aynı binada yüksek katta bir konut seçtiler. Satışa çıkarılan ev, çiftin evine komşu. Ev emlak danışmanlarına göre en uygun güneş ışığını sunan tabandan tavana cam pencerelerle vurgulanan geniş bir büyük odaya ve iki yatak odasına sahip.

Evin diğer özellikleri arasında İtalyan Carrara mermer adasına sahip bir mutfak, özel anahtarlı asansör ve misafir tuvaleti bulunuyor.

63 kattan oluşan lüks bina, Birleşmiş Milletler’e yakınlığı ve sağlıklı yaşam merkezi, kütüphanesi, 60 metrelik yüzme havuzu ve iki Michelin yıldızlı restoranıyla ünlüler için son derece çekici bir konumda. Binanın diğer olanakları arasında sauna ve buhar odasının yanı sıra yoga ve pilates odaları da yer alıyor.

Cindy Crawford ve kocası Rande Gerber de 2017’de Clooney’lerin evinin üzerinde bir konut satın aldı.

Marilyn Monroe'nun eski evi 25 milyon liraya satışa çıktı İlginizi Çekebilir Marilyn Monroe'nun eski evi 25 milyon liraya satışa çıktı Heath Ledger'ın yaşamını kaybettiği binada rekor satış: 49 milyon dolarlık çatı katı İlginizi Çekebilir Heath Ledger'ın yaşamını kaybettiği binada rekor satış: 49 milyon dolarlık çatı katı Dünyanın en pahalı evi satışa çıkıyor: İçinde Caravaggio freski var İlginizi Çekebilir Dünyanın en pahalı evi satışa çıkıyor: İçinde Caravaggio freski var
Loading...