Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Grup seks teklifini kabul etmeyen sevgilisine şiddet uyguladı
Grup seks teklifini kabul etmeyen sevgilisine şiddet uyguladı
İskoçya'da 43 yaşındaki Nunzia Del Visclo, üçlü ilişki teklifini kabul etmeyen erkek arkadaşının testislerini dişleri ile kopardı.
Yaşam 12 Mart 2018 - 17:07

Bir erkeğin testislerinin koptuğu ihbarını alan polis, eve geldiğinde kadınıne erkek arkadaşını kanlar içinde yerde buldu.

POLİSLERİ KANDIRMAYA ÇALIŞTI

Olay yerinde kadını arayan polis kadının dişleri kan içinde kalmış bir halde ayrıca yüzünde morluklar olduğu bir şekilde evin dışında buldu. Kadın, polise erkek arkadaşının kendisini dövdüğünü bu yüzden kendini korumaya çalıştığını söyleyerek polis ekiplerini ikna etmeye çalıştı.

CEZA ALMAKTAN KURTULAMADI

Palma verdiği ifadede, kız arkadaşının teklifi karşısında çok sinirlendiğini ve elbiselerini yüzüne fırlattıktan sonra evinden çıkmasını söylemesi üzerine onun kendisine saldırıp testislerini dişleri ile kopardığını söyledi.

Del Viscio, mahkemede erkek arkadaşının kendisine vurduğunu iddia ederek kendisini savunmaya çalışmasına rağmen ceza almak kurtulamadı.