Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hamur Karakterler Vadistanbul’da Canlanıyor!
Hamur Karakterler Vadistanbul’da Canlanıyor!
Vadistanbul, çocukların yaratıcılıklarını kullanarak ürün ortaya çıkarttığı ve doyasıya eğlendiği atölyeler yapmaya devam ediyor. 20 Mayıs Pazar gününe kadar Vadistanbul AVM’de düzenlenecek. ‘Play Doh Touch’ etkinliğinde çocuklar, hamurdan yaptıkları maket karakterleri tabletler yardımıyla hareket ettirerek kendi filmlerini yapıyor. Etkinliğe 4-12 yaş aralığındaki tüm çocuklar davetli...
Yaşam 15 Mayıs 2018 - 17:46

Baharın kendini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde Vadistanbul, 20 Mayıs Pazar gününe kadar devam edecek keyifli mi keyifli bir etkinliğe çocukları davet ediyor. ‘Play Doh Touch' etkinliğinde baharın en renkli karakterleri birer oyun arkadaşına dönüyor.

Vadistanbul AVM'de kurulacak ‘Play Doh Touch' etkinlik alanında çocuklar rengarenk Play Doh hamurlarıyla; tırtıllar, dinozorlar, arılar, çiçekler, kelebekler ve daha pek çok farklı maket karakter yapıyor. Bu karakterleri tablette tarattıktan sonra karakterler kendi dünyalarında canlanıyor. Tabletteki rengarenk dijital ortamda hayat bulan karakterlerle çocuklar isterlerse ekrana dokunarak etkileşime geçiyor ve oyunlar oynuyor. Etkinlik alanında dolaşan dev Play Doh maskotları ile tanışan çocuklar Photoshooting alanında da fotoğraflarını çektirebiliyor. Tüm fotoğraflar elektronik posta yolu ile misafirlere armağan ediliyor.

20 Mayıs 2018 tarihine kadar saat 12.00-20.00 arasında her gün düzenlenecek etkinliğe 4-12 yaş aralığındaki tüm çocuklar davetli. Vadistanbul AVM'deki etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi www.vadistanbulavm.com adresinden alınabiliyor.

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup ve İnvest Grup tarafından, Evyap'ın Ayazağa'daki arazisi üzerinde konumlanan ve megamall kategorisinde yer alan Vadistanbul AVM, kurulduğu 103.000 m 2  alan ile dünyanın en gözde markalarını, İstanbul'un en beğenilen lezzet mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturmasının yanı sıra, 760 metre uzunluğunda bir açık hava alışveriş caddesine de sahip. Vadistanbul AVM, özenle planlanmış toplam 20.000m 2' lik yemyeşil peyzaj alanı içerisinde yer alan; ses, ışık ve suyun muhteşem uyumuna sahne olan gösteri havuzu ile misafirlerine unutulmaz sürprizler yaşatırken, teknolojinin son olanaklarıyla donatılmış sinema kompleksi ve eğlence parkı da alışveriş keyfine hayatın en güzel renklerini taşıyor. Ulaşım olanaklarıyla da fark yaratan Vadistanbul AVM'ye TEM bağlantı yollarıyla ve Havaray yoluyla kolayca erişilebiliyor. Türkiye'de bir ilk ve tek olan, 15 milyon Euro'luk özel sektör yatırımıyla hayata geçirilen Havaray ile Seyrantepe metrosundan sadece üç dakikada doğrudan Vadistanbul AVM içine, foodcourt’a ulaşmak mümkün.

Ayrıntılı Bilgi:
VADİSTANBUL AVM
Adres: Ayazağa Mah. Cendere Cad. No:109C Sarıyer – İstanbul
Tel: 0212 330 38 38
Mail: info@vadistanbulavm.com
facebook: facebook.com/vadistanbul
instagram: vadistanbul