Sözcü Plus Giriş

Hangisi daha önemli çikolata mı seks mi?

Yapılan bir araştırma çarpıcı gerçeği ortaya koydu. Diyet yapan kadınlar üzerinde yapılan araştırma, kadınların diyet sırasında seksi mi çikolatayı mı düşündüğünü açıkladı.

null
Güncellenme: 17:50, 22/02/2017
Hangisi daha önemli çikolata mı seks mi?

Lighterlife isimli diyet dergisi tarafından yapılan araştırmada diyet yapan kadınlar hakkında çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Lighterlife kurucularından Bar Hewlett, yapılan araştırmayla, diyet yapan kadınların özellikle eşlerinin kendilerine yeteri desteği vermemesinden şikayetçi olduğunun ortaya çıktığını söyledi. Ayrıca kadınların %30’undan fazlası çikolatayı sekse tercih eder misiniz sorusuna olumlu yanıt verdi.

ACİL DURUM İÇİN ÇİKOLATA STOĞU

Ankete katılan 1100 kadının %20’sinin olası bir krize karşı evinde ya da işyerinde çikolata stokladığı anlaşıldı. Kadınlar çikolatalarını genelde çocuk odası ya da otomobile saklamayı tercih ediyor. Bazı kadınların kendi kontrollerini sağlamak için çikolataları bahçelerine saklamayı tercih etti.

İlginizi ÇekebilirKasım referandumunda 'hayır' diyenlere oral seks vaadinde bulunan modelden haber varKasım referandumunda 'hayır' diyenlere oral seks vaadinde bulunan modelden haber varİlginizi Çekebilir1 saatte en çok kalori yaktıran en iyi 36 egzersiz1 saatte en çok kalori yaktıran en iyi 36 egzersiz
Yayınlanma Tarihi:16:24,