Hayalindeki eşi afişle arıyor! ‘Bulana kadar devam edeceğim’

İstanbul Arnavutköy’de yaşayan 60 yaşındaki Ferhat Kara, yeniden evlenmek için ilginç bir yönteme başvurdu. Hazırladığı "evlenmek istiyorum" afişini ilçedeki direklere asan Kara, "Kendime uygun bir eş bulana kadar aramaya devam edeceğim" dedi.

Arnavutköy'de yaşayan 60 yaşındaki Ferhat Kara, 10 sene önce eşini kaybetti. Yeniden evlenmek istedi ama aradığı eşi bir türlü bulamadı.

Kara, son çareyi afiş hazırlayıp ilçedeki direklere asmakta buldu. İlçeyi adeta sokak sokak dolaşan Kara, aydınlatma direklerine “evlenmek istiyorum” afişi astı.

Afişleri gören vatandaşlar şaşkınlıkla Ferhat Kara’yı izlerken, o ise kimseye aldırış etmeden afişleri asmaya devam etti.

10 yıldır kendisine eş arayan Ferhat Kara, “Eşim tam 10 yıl önce vefat etti. Kendime 10 seneden beri eş arıyorum ama bulamıyorum. Artık direklere afiş asmaya başladım. Kendime uygun bir eş bulana kadar aramaya devam edeceğim. Hemen hemen bütün direklere astım” ifadelerini kullandı. (İHA)

Orhan Gencebay hakkındaki o iddia doğru çıktı İlginizi Çekebilir Orhan Gencebay hakkındaki o iddia doğru çıktı Prof. Dr. Özgür Demirtaş: Dönün bu yoldan, yapmayın İlginizi Çekebilir Prof. Dr. Özgür Demirtaş: Dönün bu yoldan, yapmayın

 

Loading...