Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayvanlara işkence yapan yayıncı için 2 yıl hapis şoku
Hayvanlara işkence yapan yayıncı için 2 yıl hapis şoku
Geçtiğimiz Haziran ayında şok edici bir olay yaşamıştık. Twitch yayını sırasında yaşanan bu olay hem oyuncu topluluğu hem de hayvanseverler tarafından büyük bir öfkeyle karşılanmıştı.
Yaşam 19 Ağustos 2016 - 14:47

Bildiğiniz gibi oyunların yayımlandığı bu canlı yayın platformunda sigara ve alkol kullanımı için şimdilik bir sınır getirilmedi. İpin ucu kaçmadığı sürece hem yayıncıların hem de takipçilerin bununla ilgili bir sorunu yok zaten.

Ama eğer o ipin ucu kaçarsa ortaya rahatsız edici görüntülerde çıkabiliyor. Maalesef bu olayın örneklerini de çok gördük. Birçok ünlü yayıncı inanılmaz hatalar yaptılar, gerek alkol yüzünden gerekse başka şeyler.

Battlefield 1’de Osmanlı İngiliz Savaşı!: http://goo.gl/kGowKX

Haziran ayında yaşanan olayda kadın bir yayıncı alkolün etkisiyle köpeğine zorla şarap içirmeye kalkmıştı. Kendisini ısıran evcil kedisini de boğmaya çalışarak herkesi şok etmişti. Twitch tarafından yasak yiyen kendini bilmek yayıncı şimdi de hapis istemiyle yargılanacak.

Olayın ardından olayları üstlenmediğini açıklayan yayıncı önümüzdeki ay Louisiana eyaletinde 2 yıl hapis istemiyle yargılanacak. Elbette dileğimiz en büyük cezayı alması ama cezasının kamu hizmetine dönüşmesi de gündemde.
Yaşanan olayın videosunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Son güncelleme: 14:48 - 19.08.2016