Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İntihara kalkışan genci polis teselli etti
İntihara kalkışan genci polis teselli etti
Antalya’da kız arkadaşıyla tartışan genç, yaşadığı apartmanın çatısına çıkarak intihara kalkıştı. Çatıdan atlamak üzereyken son anda polis tarafından kurtarılan genç, "Kübra nerede? Bırakın beni atlayayım" diye sitem etti. Gencin elini yüzünü yıkayıp başını okşayan polis ise şefkatiyle dikkat çekti: "Kübra’ya gerek yok biz seni seviyoruz."
Yaşam 17 Mart 2018 - 14:41

Antalya’da yaşayan Gökhan S., sevgilisi Kübra ile oturduğu pastanede tartıştıktan sonra yaşadığı apartmanın 5’inci katına çıktı ve intihara kalkıştı.

 

Bacaklarını çatıdan aşağıya sarkıtan genci fark edenler, hemen polisi çağırdı. Olay yerine itfaiye ekipleri ve polisler geldi. Bölgeye gelen itfaiye ekipleri, gencin tehlikeli hareketler sergilemesi üzerine apartman girişine şişme yatak açarken, polis ise çatıya çıkarak genci ikna etmeye çalıştı.

intihariha
POLİSİN ŞEFKATİ DİKKAT ÇEKTİ

Gencin bir anda dalgınlığından yararlanan polis, yakasından çekerek güvenli bölgeye aldı. Apartman girişine indirilen gencin kendinde olmadığı gözlenirken, polis tarafından suyla ayıtılmaya çalışıldı. Kendine geldiğinde, “Kübra nerede? Bırakın beni atlayayım” diye sitem eden gence polisin gösterdiği şefkat dikkat çekti.

‘KÜBRA’YA GEREK YOK BİZ SENİ SEVİYORUZ’

Gencin yüzünü suyla silen, başını okşayan polis memuru, “Kübra'ya gerek yok, biz seni seviyoruz. İlla Kübra mı gerek” diyerek teselli etti. Çevredekilerin meraklı bakışları arasında ambulansa alınan genç, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. İHA

Son güncelleme: 15:20 - 17.03.2018
Etiketler