Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte, sanatçılara “nankör” diyen Kenan Sofuoğlu’nun TBMM karnesi
İşte, sanatçılara “nankör” diyen Kenan Sofuoğlu’nun TBMM karnesi
Burdur CHP Milletvekili Genel Başkan Başdanışmanı Mehmet Göker, Tweeter hesabından, İmamoğlu'na destek veren sanatçıları eleştiren AKP'li Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu'na "10 aydır vekil olup da ne yaptın" göndermesinde bulundu.
Yaşam 11 Mayıs 2019 - 13:50

HALİL ATAŞ

AKP’li Sakarya Milletvekili Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi olan ünlü motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu, ünlü sanatçıların #HerŞeyÇokGüzelOlacak paylaşımına tepki göstererek sosyal medya üzerinden “Erdoğan sayesinde milyonersiniz. Yazıklar olsun, yediği kabı pisleyen nankörlersiniz” ifadelerini kullanmıştı.

EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞTI

Burdur CHP Milletvekili Genel Başkan Başdanışmanı Mehmet Göker, Tweeter hesabından, TBMM’nin internet sayfasında Sofuoğlu’na ait profil de yer alan “Yasama faaliyetleri” ekran görüntüsünü yayınladı. Göker, paylaşımında “Elden ele yayalım ki 10 aydır vekil olup da ne iş yaptığını herkes görsün!!” ifadesini kullandı. Sofuoğlu’nun TBMM sayfasında, Yasama faaliyetleri kısmında “Yazılı kanun teklifi, soru önergesi, genel görüşme önergeleri, meclis soruşturma ve araştırma önergeleri” hiç vermediği görülüyor.

Son güncelleme: 14:08 - 11.05.2019