İşte, sanatçılara “nankör” diyen Kenan Sofuoğlu’nun TBMM karnesi

Burdur CHP Milletvekili Genel Başkan Başdanışmanı Mehmet Göker, Tweeter hesabından, İmamoğlu'na destek veren sanatçıları eleştiren AKP'li Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu'na "10 aydır vekil olup da ne yaptın" göndermesinde bulundu.

İşte, sanatçılara “nankör” diyen Kenan Sofuoğlu’nun TBMM karnesi

HALİL ATAŞ

AKP’li Sakarya Milletvekili Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi olan ünlü motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu, ünlü sanatçıların #HerŞeyÇokGüzelOlacak paylaşımına tepki göstererek sosyal medya üzerinden “Erdoğan sayesinde milyonersiniz. Yazıklar olsun, yediği kabı pisleyen nankörlersiniz” ifadelerini kullanmıştı.

EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞTI

Burdur CHP Milletvekili Genel Başkan Başdanışmanı Mehmet Göker, Tweeter hesabından, TBMM’nin internet sayfasında Sofuoğlu’na ait profil de yer alan “Yasama faaliyetleri” ekran görüntüsünü yayınladı. Göker, paylaşımında “Elden ele yayalım ki 10 aydır vekil olup da ne iş yaptığını herkes görsün!!” ifadesini kullandı. Sofuoğlu’nun TBMM sayfasında, Yasama faaliyetleri kısmında “Yazılı kanun teklifi, soru önergesi, genel görüşme önergeleri, meclis soruşturma ve araştırma önergeleri” hiç vermediği görülüyor.

Sofuoğlu'ndan İmamoğlu'nu destekleyen sanatçılara ağır sözler İlginizi Çekebilir Sofuoğlu'ndan İmamoğlu'nu destekleyen sanatçılara ağır sözler