Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İzmir’de yeni bir nefes
İzmir’de yeni bir nefes
Atölye GD’de mimari proje ve tasarım hizmetlerinin yanı sıra hobi atölyeleri de düzenlenecek. Ziyaretçiler atölyedeki sohbetlere katılabilecek, tasarımcı ve fotoğrafçıların ürünlerine ulaşabilecek.
Yaşam 7 Mayıs 2019 - 13:28

Alsancak'ta İzmir'le buluşan Atölye GD, mimarlık ve iç mekan tasarımına ilham veren bir bakış getiriyor. Mekanla birlikte zamanı da tasarlayan fikirleriyle dikkat çeken Atölye GD, mimarideki tecrübesini aktaracağı projelere hayat verecek. Aynı zamanda tasarım ve mimarlık sohbetlerinden hobi atölyelerine kadar kültür ve sanat tutkunlarını İzmir'in merkezinde buluşturacak.

“HAYALİM GERÇEK OLDU”

Atölye ile hayalini gerçekleştirdiğini belirten Y. Mimar Gözde Doğutürk, “Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun olduktan sonra 10 yılı aşkın süredir İstanbul ve İzmir'de mimarlık ofislerinde çalıştım. Konut, ofis, üniversite, hastane gibi birçok proje ürettim. Ama en başından beri insanların keyif alabilecekleri, eğlenirken aynı zamanda üretecekleri bir atölyenin hayalini kurmuştum. Şimdi bu hayalim gerçek oldu. Mimarlığı ve tutkunu olduğumuz uğraşları bu atölyede gerçek kılacağız” dedi.

“İzmir'de yeni bir ses, yeni bir nefes olacağız. Çocukların hayal güçlerini artıracağı, yetişkinlerin keyifle üretecekleri atölyemize fikri olup da alanı olmayan herkesi bekliyoruz” diyen Doğutürk, 17 Mayıs'ta yapılacak ilk çocuk atölyesi “Masal ve Mekan”a tüm İzmirliler'i davet etti.