Jamie Lee Curtis Kelleth Cuthbert gerçeğini ortaya çıkardı

Geçtiğimiz pazar gerçekleşen 76. Altın Küre (Golden Globe) törenine Kelleth Cuthbert damgasını vurmuştu. Kırmızı halıda her ünlünün arkasında yer alan Cuthbert'ün fotoğraflarda görünmesi ilk etapta tesadüf sanıldı ama ünlü oyuncu Jamie Lee Curtis tüm gerçeği açıkladı...

Jamie Lee Curtis Kelleth Cuthbert gerçeğini ortaya çıkardı

Pazar günü Los Angeles The Beverly Hilton Oteli’nde gerçekleşen 76. Altın Küre (Golden Globe) Ödülleri’ne adını yazıran Kelleth Cuthbert, günlerdir gündemi meşgul ediyor.

Marka, durumu ilk etapta tamamen tesadüf gibi gösterdi. Sonrasında ise bu paylaşımı sildi...

Marka, durumu ilk etapta tamamen tesadüf gibi gösterdi. Sonrasında ise bu paylaşımı sildi…

Kırmızı halıda dünyaca ünlü isimlerin ya arkasında ya da yanında görüntülenen ve her ünlü ile fotoğraf çektirmeyi başaran genç kadın, yaklaşık bir haftadır gündemden düşmüyor. Öyle ki Google’da bile şu an sayfalarca aramasının yapıldığını görebilirsiniz.

Kelleth Cuthbert

Kelleth Cuthbert

Kelleth Cuthbert, Fiji Su markasının, ödül töreni için anlaştığı 4 servis hostesinden biriydi… İlk etapda herkes markanın viral bir reklamı olduğu düşündü ama Golden Globe’ta da olmaz diye düşünüldüğü için kimse konduramadı. Ta ki dün, ünlü oyuncu Jamie Lee Curtis sosyal medya hesabından bir açıklama yapana kadar.

Jamie Lee Curtis'in açıklaması

Jamie Lee Curtis’in açıklaması

Curtis bu işin bir reklam olduğunu anladığında, Kelleth ile aynı kareye girmemek için uyarılarda bulunmuş. Genç kızı kareye girmeyeceği şekilde yanından uzaklaştırmasına rağmen, farklı bir açıda duran fotoğrafçıyı görünce ilk etapta anlam verememiş ama sonra internet sitelerinde çıkan fotoğrafını görünce gerçeği anlamış. İşte Jamie Lee Curtis’in Kelleth hakkında yazdığı o satırlar…

“Haberlerle çok ilgilenmeyen kocam, bana CNN’in internet sitesine çıktığımdan bahsetti. O gün bilerek Fiji ve Moet’in hosteslerinden uzak durdum. Kırmızı halıda bir başka fotoğrafçının olduğunu da biliyordum ve bu markaların reklamını yapmamak için uzak durdum. Hatta sesli bir dille de uyardım. Açıkçası bu açı gösteriyor ki, arkamda olmasını engellememe rağmen yanımda gibi görünmeyi başardı. Etkinliklerin sponsorları bu tip durumlarda izin almalı.”

Loading...