Johnny Depp’i temsil eden Camille Vasquez: “Avukatı olduğum için şanslıydım”

Hollywood yıldızı Johnny Depp'in avukatı Camille Vasquez, "tacizci" olduğunu iddia eden eski eşi Amber Heard'e karşı Depp'i mahkemede savunduğu için "şanslı" hissettiğini söyledi.

Johnny Depp’i temsil eden Camille Vasquez: “Avukatı olduğum için şanslıydım”

Ünlü aktör Johnny Depp (59), 2015-2017 yılları arasında evli kaldığı Amber Heard’a (36) şiddet uyguladığı iddiasıyla ciddi bir itibar kaybına uğramıştı. Kariyeri de tehlikeye giren aktör, birçok iş kaybetmişti.

Bunun üzerine Depp, eski eşi Heard’ün yazdığı bir yazıyı kanıt göstererek iftira davası açtı ve kazandı. Heard, Depp’e 13 milyon dolar ödemeye mahkum edildi.

Bu davada, Depp’in avukatlığını yapan Camille Vasquez’e, CBS Mornings programında, neden kamuoyuna duyurulan bu iftira davasında yer almak için özellikle kendisinin seçildiği soruldu.

Amber Heard, Johnny Depp…

“BİR KADININ BAKIŞ AÇISINI GEREKTİRİYOR”

New York Post’ta yer alan habere göre, 38 yaşındaki avukat, “Ekipte bir kadının olması önemliydi.” 

“Bu dava bir kadının bakış açısını gerektiriyor. Bu işi yapmak için seçilen şanslı kişi bendim.”

“Bence sıkı çalışma ve şans, orada bir kombinasyon olduğunu hafife alamazsınız. Tabii ki, bu muazzam bir işbirliği ama aynı zamanda biraz da şans ve hafife aldığım bir iş değil.”

“Bu onun adı, onun hayatıydı. Önemliydi,” dedi.

 

Johnny Depp'ten eski eşi Amber Heard'e şarkılı gönderme İlginizi Çekebilir Johnny Depp'ten eski eşi Amber Heard'e şarkılı gönderme Amber Heard'ün Johnny Depp'e gösterdiği şiddetin sürpriz tanığı: Dakota Johnson İlginizi Çekebilir Amber Heard'ün Johnny Depp'e gösterdiği şiddetin sürpriz tanığı: Dakota Johnson Johnny Depp ve Amber Heard cephesinde yeni gelişme: Milyon dolarlık ödemeyi yapamıyor İlginizi Çekebilir Johnny Depp ve Amber Heard cephesinde yeni gelişme: Milyon dolarlık ödemeyi yapamıyor

 

Loading...