Sözcü Plus Giriş

Justice League: Adalet Birliği ile süper kahramanlar bir arada!

Justice League: Adalet Birliği süper kahraman filmi hayranları için vazgeçilmez bir seyirlik olarak geldi. MC Donald hazırladığı özel menü ile filmin karakterlerini evimize getiriyor. İnsanlığa olan inancını geri kazanan Bruce Wayne, yeni müttefiki Diana Prince’ın yardımıyla daha da büyük bir düşmana karşı savaş açıyor. Ancak bu sefer karşısındaki tehdit son derece büyük.

Güncellenme: 10:54, 28/11/2017
Justice League: Adalet Birliği ile süper kahramanlar bir arada!

Justice League: Adalet Birliği  filmi en gözde süper kahramanlar bir araya geliyor. Filmde Batman, Süpermen, Wonder Woman, Aquaman, Flash ve Cyborg’u bir arada. İşte Justice League: Adalet Birliği hakkında bilmeniz gerekenler…

SEVİLEN KARAKTERLER BİR ARADA

Filmin Batman, Süpermen, Wonder Woman, Aquaman, Flash ve Cyborg’u bir araya geldi. Mera da filmde yer alıyor.

MC DONALD FİLMİN KAHRAMANLARINI HEDİYE EDECEK

Dünyayı kötülerden koruyan Justice League kahramanları, McDonald's Gamer Menü'lerdeki yerini aldı. McDonald's'ın oyun severler için özel olarak hazırladığı Gamer Menü: Justice League Special Edition özel hediyelerle birlikte geliyor. Justice League kahramanlarının yer aldığı şişeler Gamer Menü'lerdeki yerini aldı.

FİLMİN HİKAYESİ

DC öykü evrenini kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Superman’in fedakarlıklarından ilham alan Batman’in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır? Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper “yıldızlarını” bir araya getren filmin yönetmen koltuğunda, çizgi uyarlamalar konusunda uzman kabul edebileceğimiz Zack Snyder oturuyor.

OYUNCULARI

Yönetmenlik koltuğunda usta bir isim olan Zack Snyder'ın oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Jason Momoa, Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Ray Fisher ve Amber Heard gibi isimler bulunuyor. The Flash karakterine hayat veren Ezra Miller 30 Eylül 1992 tarihinde doğmuş ve ekibin en genç üyesi. Filmde üç Oscar ödüllü oyuncu yer alıyor: Ben Affleck, Jeremy Irons, J.K. Simmons; ve dört tane de Oscar adayı var: Amy Adams, Willem Dafoe, Diane Lane ve Jesse Eisenberg.

Yayınlanma Tarihi:10:43,