Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Justin Bieber, doğa fotoğrafçısı Burak Doğansoysal’ın fotoğrafını paylaştı
Justin Bieber, doğa fotoğrafçısı Burak Doğansoysal’ın fotoğrafını paylaştı
Justin Bieber, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türkler'i sevindirdi. Ünlü şarkıcı, doğa fotoğrafçısı Burak Doğansoysal'ın çektiği bir fotoğrafı takipçileriyle paylaştı...
Yaşam 24 Ekim 2019 - 07:11

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, bugün 120 milyon takipçiye sahip olduğu Instagram’da, doğa fotoğrafçısı, gezgin ve kuş gözlemcisi Burak Doğansoysal’a ait bir fotoğraf paylaştı.
Yüzünün yarısında kan olan bir çita fotoğrafı paylaşıp Nature is Metal adlı bir hesapta gördüğünü yazıp, Doğansoysal’ı etiketleyen Bieberin paylaşımı bir buçuk milyondan fazla beğeni, 20 bin yorum aldı.
Doğa fotoğrafçısı ise sabah paylaşımı gördüğünde şaşkınlığını gizleyemediğini açıkladı. “Çok şaşkınım. Sabah uyanıp telefonu elime aldığımda binlerce (abartmıyorum) mesajla karşılaştım. Başta Türkiye'dekiler olmak üzere “Belieber” arkadaşlarım #justinbieber’ın fotoğrafımı paylaştığı haberini iletmişler” diyen fotoğrafçı espiri yapmayı da ihmal etmedi. Burak Doğansoysal “Takipçi sayım da hızla artıyor. 100k olunca bir Justin Bieber şarkısı çalıp söylerim artık. Çünkü #belieber olmanın yaşı olmaz arkadaşlar” dedi.
Justin Bieber’ın paylaşımından sonra Türkiye’deki pek çok kullanıcı da ‘As bayrakları’ diyerek çeşitli paylaşımlarda bulundu…