Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın Herkül’ün hedefi Avrupa Şampiyonası’nda derece
Kadın Herkül’ün hedefi Avrupa Şampiyonası’nda derece
Fitnes eğitmeni Selda Yıldırım, Avrupa Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda dereceye girmek için çalışmalarını hızlandırdı.
Yaşam 25 Nisan 2016 - 15:32

Bodrum’da fitness eğitmenliği yapan 29 yaşındaki Selda Yılıdırım, önümüzdeki hafta İspanya’da yapılacak Avrupa Vücut Geliştirme Şampiyonası’nda dereceye girmek için çalışmalarını hızlandırdı.

Fitnes eğitmeni Selda Yıldırım, ‘1.68 Body Fitnes Kategorisi’nde iki yıl önce elde ettiği Türkiye şampiyonluğunun ardından bu kez de gözünü 4 Mayıs’ta İspanya’da yapılacak Avrupa Şampiyonası’na dikti. Santa Susanna şehrinde gerçekleşecek şampiyonada Türkiye’yi temsil edecek olan Yıldırım, 9 yıldır bu sporu yaptığını ve hedefinin önce Avrupa, ardından dünya şampiyonasında kürsüye çıkmak olduğunu söyledi. Yıldırım, “Türkiye’de bir zamanlar kadınların tedirginlikle baktığı spor artık hızla yayılıyor. Salonlar bu sporu yapan kadınlarla doluyor. Ben de önümüzdeki Avrupa şampiyonasında en azından bir madalya hedefliyorum. Bu nedenle çalışmalarımı arttırdım” dedi.